Vyriausybėje pagerbti šimtukininkai
Vyriausybėje pagerbti šimtukininkai

Egzaminai

Vakar Vyriausybės rūmuose buvo pagerbti geriausiai brandos egzaminus išlaikę šalies abiturientai, tarp jų - ir septyni klaipėdiečiai.

Į Vyriausybę buvo pakviesti devyni uostamiesčio abiturientai, tačiau du iš jų dalyvauti negalėjo.

L. e. ministro pirmininko pareigas Zigmantas Balčytis pasveikino po tris šimtukus surinkusius Jekateriną Pedriak ("Aitvaro" gimnazija), Dovilę Jonuškaitę ("Ąžuolyno" gimnazija) ir Aleksandrą Sokolov ("Santarvės" vidurinė mokykla). Taip pat tarp geriausiųjų pateko po du šimtukus surinkę Eglė Daugėlaitė, Rūta Mrazauskaitė ir Dagnė Žvinklytė iš "Ąžuolyno" gimnazijos, "Varpo" ir "Versmės" vidurinių mokyklų abiturientės Renata Bružaitė ir Ramunė Drankinaitė bei Vytauto Didžiojo gimnazijos abiturientė Lina Bartusevičiūtė.

Pasak abiturientus lydėjusios Klaipėdos savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojos Virginijos Kazakauskienės, gabiesiems jaunuoliams buvo įteiktos atminimo dovanėlės, surengtas furšetas. V. Kazakauskienė pasidžiaugė, kad šiemet brandos egzaminus puikiai išlaikė daugiau Klaipėdos moksleivių nei pernai, kai į Vyriausybę buvo pakviesti septyni abiturientai.

Šiemet šalyje po keturis šimtukus surinko iš viso 11 abiturientų - aštuonios merginos ir trys vaikinai. 33 surinko po tris, 125 - po du ir 800 abiturientų gavo po vieną šimtuką.

Z. Balčytis apgailestavo, kad dėl kai kurių valdininkų aplaidaus ir nesąžiningo požiūrio į darbą visiems abiturientams teko nenumatytas išbandymas. "Didžiuojuosi jūsų pilietiškumu perlaikant lietuvių kalbos egzaminą, dėkoju, kad nepasidavėt raginimams protestuoti", - sakė laikinasis premjeras.

Giedrė PETKEVIČIŪTĖ

Sidebar placeholder