Atgis Jokšų tiltas per Karaliaus Vilhelmo kanalą

Atgis Jokšų tiltas per Karaliaus Vilhelmo kanalą

Jokšų kaime Priekulės seniūnijoje per Karaliaus Vilhelmo kanalą senas sunykęs tiltas vėl gali atgyti. Parengtas techninis kapitalinio remonto ir tvarkybos projektas. Lėšų šiam technikos paveldo objektui remontuoti tikimasi gauti iš Europos Sąjungos fondų.

Jokšų kaime per sunykusį senąjį tiltą vargu ar išdrįstų žengti cirko akrobatas. Vargo patiria sunk­vežimių vairuotojai, patikėję navigacinių žemėlapių rodmenimis ir atriedėję iki neveikiančio tilto – reikia grįžti, o apsisukti itin sudėtinga.

Pasak Priekulės seniūnės Daivos Bliūdžiuvienės, jau parengtas techninis kapitalinio remonto ir tvarkybos projektas. Nykstantis Jokšų tiltas įrašytas į kultūros ir technikos paveldo vertybių sąrašą. Jo atstatymui prireiktų daugiau nei pusės milijono eurų. Rajono Savivaldybė tikisi gauti lėšų iš Europos Sąjungos fondų.

Suremontuotas tiltas sujungtų Jokšų ir Svenceles kaimus, ir tai būtų patogu ne tik ūkininkams, bet ir aktyvaus sporto mėgėjams, nes į pastarąjį vilioja jėgos aitvarai, buriavimo galimybės.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder