Bankas padėjo įsigyti naująjį keltą į Nidą

Bankas padėjo įsigyti naująjį keltą į Nidą

Naujuoju greitaeigiu katamarano tipo laivu „Smiltynės perkėlos" keleiviai Nidą ar Juodkrantę galės pasiekti keliaudami ir vandens keliu - numatoma pasiūlyti naująjį Klaipėda-Juodkrantė-Nida maršrutą.

Fiinansavimą įsigyti keltą suteikė „Danske Bank". 2014 m. sausio 17 d. pasirašyta laivo pirkimo sutartis. Daugiau kaip 5,5 mln. litų kainavęs iki šiol Olandijoje dirbęs laivas perkėlą turėtų pasiekti jau vasario mėn.

„Smiltynės perkėlos" generalinis direktorius Darius Butvydas sako, jog naujuoju maršrutu į Nidą bei Juodkrantę pirmas reguliarus reisas numatomas vasaros sezono pradžioje. Pasak D. Butvydo, laive bus 80 sėdimų vietų keleiviams ir apie 50 vietų dviračiams. Pagrindiniame laivo denyje įrengtas uždaras keleivių salonas su panoraminiais langais, taip pat atviras keleivių denis su apžvalgos aikštele. Numatyta galimybė laivą panaudoti pramoginiams tikslams – furšetams, koncertams ir panašiai.

Planuojama, kad greitaeigis laivas kursuos 2 kartus per dieną vasaros sezono metu, o kelionė iš Klaipėdos į Nidą su sustojimu Juodkrantėje truks apie 2 valandas. Kelionė į vieną pusę kainuos apie 30 Lt, dviračių gabenimas - nemokamas.

Per sezoną į Nidą planuojama perkelti apie 16 tūkst. keleivių. Tikimasi, kad nauja linija patiks neringiškiams ir dviračiais važinėjantiems poilsiautojams.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder