Bėgimas aplink Pajūrį sukvietė ir šilutiškius

Bėgimas aplink Pajūrį sukvietė ir šilutiškius

Spalio pirmasis savaitgalis Pajūryje tradiciškai priklauso bėgimo entuziastams. Į šią sporto šventę, kuri vyksta Šilalės r., Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje, atvyksta bėgikai iš įvairių Lietuvos vietovių, ne išimtis ir Šilutės rajono bėgimo mėgėjai.

Tradicinis bėgimas „Aplink Pajūrį“ daug metų vyksta pirmąjį spalio savaitgalį, bet apie jį girdėta nedaug. Dauguma, kurie nuvyksta į atokesnius rajonus, atranda naują Lietuvą ir mato bei stebisi kokia graži ir neatrasta dar ta mūsų šalis. Ne išimtis ir šis bėgimas: nors dauguma dalyvių vietiniai ir aplinkiniai gyventojai, bet atvykę iš Vilniaus, Kauno, Kelmės, Klaipėdos, Jonavos ir kitų miestų nesigailėjo pamatę dar vieną nuostabų Lietuvos miestelį.

Bėgime, kurį organizuoja S. Biržiškio gimnazija ir miestelio bendruomenė, dalyviai galėjo rinktis net 4 distancijas. Patiems mažiausiems buvo skirta 500 m trasa, vyresni vaikai rungėsi 1 km distancijoje, o visiems kitiems pasirinktinai 3 arba 8 kilometrai. Kai kurie dalyviai dalyvavo ir abiejuose bėgimuose, nes startai buvo skirtingu laiku.

Pasak bėgimo dalyvių, oras buvo puikus: švietė rudeniška saulė, buvo 7 laipsniai šilumos pavėsyje. Nepaisant smagaus oro, starte ir finiše sulaukta ne per daugiausia dalyvių: 1 km finišavo 53 dalyviai, 3 km - 48, o 8 km trasą įveikė 25 bėgikai.

Šilutės rajono bėgimo mėgėjai, ginti rajono garbę, į varžybas vyksta savarankiškai. Šįkart mūsų rajono garbę, bėgime aplink Pajūrį, gynė Gardamo sporto klubo „Žaibas“ nariai Vilija Parnarauskienė, Orestas Šeputis, Rimantė Bendžiūtė, Vilius Briedis, Žygimantas Briedis, Saulius Elertas, Dovydas Capas iš Bikavėnų bei ventiškis Romas Škadauskas.

8 km distanciją greičiausiai įveikė klaipėdietis A. Jakubynas - 27:37.6. R. Škadauskas savo amžiaus grupėje iškovojo II vietą – 32:36.1, o bendroje įskaitoje užėmė V vietą. Klubo „Žaibas“ vadovė V. Parnarauskienė 8 km nubėgo per 46:13.3 ir savo amžiaus grupėje buvo pirma.

1 km bėgime geriausiai sekėsi O. Šepučiui – 4:38.5, jis bendroje įskaitoje buvo ketvirtas, nusileidęs trečią vietą užėmusiam M. Dorčai – 4:37.5. Tačiau Orestas savo amžiaus grupėje iškovojo I vietą. R. Bendžiūtė 1 km distanciją įveikė per 5:19.7 ir savo amžiaus grupėje buvo trečia.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder