Civilinės saugos būklė Šilutės rajone – gera

Civilinės saugos būklė Šilutės rajone – gera

Taip nusprendė Šilutės rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija, susirinkusi šį ketvirtadienį į šeštą ir, tikimasi, jau paskutinį posėdį šiais metais.

Civilinės saugos būklė savivaldybėse gali būti įvertinta gerai, patenkinamai arba nepatenkinamai, atsižvelgiant į tai, kaip jose rengiami ekstremaliųjų situacijų valdymo planai, pratybos, gyventojų švietimas, kaip gyventojams teikiama informacija apie įvykį ar situaciją ir kt.

Šilutės r. savivaldybės ESK, įvertinusi visus per šiuos metus nuveiktus darbus, nusprendė, kad civilinės saugos būklė rajone – gera.

Kitas klausimas: kas būtų, jeigu būtų?

Anot Šilutės r. savivaldybės Civilinės, priešgaisrinės ir gyventojų saugos skyriaus vedėjo Romualdo Renčeliausko – jis šiandien vedė ESK posėdį, – iš parengtos ekstremalių situacijų rizikos analizės matyti, kad pamario krašte galimi trys pavojingi įvykiai: potvynis, elektros energijos tiekimo sutrikimas daugiau kaip 20 tūkst. gyventojų ir pavojingų arba labai pavojingų ligų protrūkis.

Jeigu su pirmuoju pavojumi – kasmet pasikartojančiu potvyniu Šilutė, nors ir klupdama, virsdama, bet susitvarko, tai kitais dviem atvejais, pasak R. Renčeliausko, būtų nemenkų problemų…

Šilutės r. savivaldybės ESK šie metai buvo palyginti ramūs. Tokių pat komisijos nariai vieni kitiems palinkėjo ir 2013 – aisiais.

„Geriau jau dažniau rinktumėmės į civilinės saugos pratybas nei į posėdžius dėl ekstremalių įvykių,“ – ESK linkėjo Savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis.

Baigiantis ESK posėdžiui Savivaldybės administracija įteikė padėkas žmonėms, aktyviai prisidėjusiems prie lapkričio 28 d. Rusnėje vykusių ekstremalių situacijų valdymo pratybų organizavimo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder