Gargždiškiai galės džiaugtis ypatingos spartos internetu

Gargždiškiai galės džiaugtis ypatingos spartos internetu

Viena didžiausių sparčiai besivystančių Šiaurės Lietuvoje bendrovių SPLIUS, teikianti elektroninių ryšių paslaugas, džiugins ir Gargždų gyventojus.

„Į šį pajūrio miestą ateiname su GPON technologija, t.y. gargždiškiams pasiūlysime itin kokybišką ir itin greitą internetą, kokio nėra nei Klaipėdoje, nei Šiauliuose. Tačiau ne tik tai yra svarbiausia.

Norime būti naudingi miestelėnams ir aktyviai dalyvauti miesto gyvenime“, - socialiai atsakingus planus atskleidžia SPLIUS marketingo direktorė Inga Karickienė.

Naujas socialiai atsakingas verslas Gargžduose

Miestai, kuriuose vis daugiau įmonių turi savo socialiai atsakingo verslo strategijas, gali didžiuotis. Būtent tokios įmonės ne tik padeda spręsti socialines miesto problemas, remia tuos, kuriems reikia paramos, skiria lėšų įvairiems projektams, bet ir skatina pasitempti kitus verslų savininkus.

Bendrovė SPLIUS drąsiai gali vadinti save socialiai atsakinga įmone. Daugiau kaip 20 metų būdama rinkoje, ji ne tik sėkmingai plėtoja veiklą, bet ir aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, remia kultūros įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, klubų, draugijų renginius, skiria lėšų sporto varžyboms ir renginiams.

„Klaipėdiečiai pakankamai gerai žino SPLIUS, nes daugiau nei 10 metų naudojasi kokybiškomis bendrovės paslaugomis - internetutelevizijaišmaniąja televizija, ir, tikiu, kad pastebi mūsų socialines iniciatyvas.

Gargždų gyventojams teiksime ne tik dar pažangesnes paslaugas, bet ir stengsimės, kad jie džiaugtųsi mūsų įmonės įsijungimu į miesto gyvenimą. Jau dabar turime priėmę keletą rimtų sprendimų prisidėti prie gargždiškių bendruomenės“ – atskleidžia I. Karickienė.

Pasirašyta paramos Gargždų futbolininkams sutartis

"Gargždai gali drąsiai vadintis Lietuvos futbolo sostine, “ – įsitikinusi SPLIUS marketingo projektų vadovė Aušra Vaitkevičienė, - ir priduria, kad faktas, jog Gargžduose yra net 25 futbolo komandos - būreliai, kuriuose treniruojasi įvairiausio amžiaus vaikai, jaunimas, juos tikrai nustebino.

„Džiugu, kad Gargžduose yra stipri ir tokia sportiška bendruomenė! Net nebekilo mūsų vadovybei klausimo ar mums reikia prisidėti, mes jau prisidedame. Pasirašėme paramos sutartį su Gargždų futbolo komanda „Gargždų banga“, aktyviai įsijungsime steigiant prizus, skatinant jaunimą bei puoselėjant sporto erdves.

O pats Gargždų miesto pavyzdys, galėtų tapti pavyzdžiu daugeliui Lietuvos miestų“, - žavisi gargždiškiais A. Vaitkevičienė.

Parama miesto šventei

Bendrovė SPLIUS pradėjusi teikti Gargždų gyventojams itin spartaus, net 1 gigabito per sekundę, interneto paslaugas, žada prisidėti ir prie miesto gimtadienio šventės.

„Mums labai džiugu, kad pradėjome teikti savo paslaugas šiame mieste ir kad dirbsime su tokia aktyvia bendruomene. Norime būti naudingi kiekvienam gargždiškiui, ne tik pasiūlydami konkurencingą kainą lyginant su kitais tiekėjais, bet kartu dalyvaujant ir miesto gyvenime.

Todėl jau dabar priimtas sprendimas finansiškai prisidėti prie miesto šventės - gimtadienio, kuris bus birželio mėnesį“, - džiaugiasi A. Vaitkevičienė.

Atsakingas dėmesys kiekvienam klientui

Splius turi ne tik socialiai atsakingo verslo strategiją, bet ir atsakingą požiūrį į kiekvieną klientą. "Daug investuojame į kokybę ir klientų aptarnavimą, todėl sulaukiame tik pačių geriausių atsiliepimų. Tokio tipo SPLIUS tinklo, kada šviesolaidinis kabelis yra įrengiamas bute, nėra nei Klaipėdoje, nei Šiauliuose, o pirmieji Gargždų klientai jau tuo džiaugiasi", – šypsosi SPLIUS marketingo direktorė I. Karickienė.

Bendrovės darbuotojai atvyksta į namus, pajungia, suderina kanalus, šalina gedimus, konsultuoja telefonu ir kt. „Ne paslaptis, kad klientai SPLIUS įmonę vertina už gerą klientų aptarnavimą, o geriausias įvertinimas darbuotojui, kuris dirba su klientais, yra geras žodis ar atsiliepimas.

Smagu gauti pagyrimą už atliktą darbą.“ – sako daugiau nei tris metus įmonėje dirbantis IT inžinierius Justinas Ilginis.

Sidebar placeholder