Į Pervalką ves rekonstruotas kelias
Į Pervalką ves rekonstruotas kelias

Rekonstruotu privažiavimu prie Pervalkos šios gyvenvietės gyventojai ir svečiai galės džiaugtis jau kitais metais – apie tai Neringos savivaldybei pranešė Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Kaip pažymima Kelių direkcijos rašte, šių metų antrame pusmetyje bus skelbiamas konkursas atlikti privažiuojamo kelio prie Pervalkos nuo kelio Smiltynė–Nida rekonstravimo darbus. Planuojama, kad rekonstravimo darbai šiame kelyje turės būti užbaigti iki 2012 m. vasaros sezono pradžios.

Rekonstruos kelią Smiltynė–Nida

Lietuvos automobilių kelių direkcija taip pat informavo, kad šių metų antrą ketvirtį bus skelbiamas konkursas parengti kelio Nr. 167 Smiltynė–Nida ruožo nuo 36 iki 45,6 km rekonstravimo techninį projektą.

Skelbti konkursą atlikti rekonstravimo darbus planuojama kitai metais, tačiau realūs projekto įgyvendinimo terminai priklausys nuo lėšų, skiriamų Kelių priežiūros ir plėtros programai.

"Ne kartą teko diskutuoti apie būtinybę rekonstruoti kelią Smiltynė–Nida, ypač apie atkarpą tarp Nidos ir Pervalkos. Savivaldybė ne kartą kreipėsi į Lietuvos automobilių kelių direkciją, Susisiekimo ministeriją. Apie itin prastą kelio būklę šnekėjome ir su neseniai Neringoje viešėjusiu susisiekimo ministru Eligiju Masiuliu“, - teigė Neringos savivaldybės meras Vigantas Giedraitis.

Rekonstruojant kelią dabartiniai parametrai nebus didinami. Sutarta, kad kelias sieks 9 m pločio, važiuojamosios dangos plotis bus 7 m, po puse metro bus skirta kelkraščio sustiprinimui bei po puse metro kelkraščiui.

Tvarkys dviračių taką

Atsižvelgdama į Neringos gyventojų ir poilsiautojų prašymą, Neringos savivaldybė praėjusį mėnesį pakartotinai kreipėsi į Kelių direkciją dėl dviračio tako tarp Nidos ir Pervalkos rekonstrukcijos.

Šioje atkarpoje, senajame vieškelyje, yra nutrupėję asfaltbetonio dangos kraštai, atsirado daug duobių. Savivaldybė informavo, kad būtina kuo greičiau atlikti dviračio tako rekonstrukcijos darbus - per visą kelio plotį (3 metrai) užkloti asfaltbetonio dangą, kaip reikalauja Europos sąjungos teisės aktai. Kelių direkcija informavo, kad šiais metais bus svarstoma galimybė parengti tako techninį projektą ir, atsižvelgiant į 2012 m. skirtą finansavimą, jį įgyvendinti.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder