Jūrų muziejuje pradeda veikti pingvinų paštas

Jūrų muziejuje pradeda veikti pingvinų paštas

Jau antri metai artėjant Kalėdoms Jūrų muziejus atidaro Pingvinų paštą. Kiekvieną savaitgalį trys pingvinai - Arktis, Rūkas ir Aistis – 12.30 val. lauks norinčių su jais pabendrauti vaikų ir suaugusių. Su šiais Kalėdų Senelio pagalbininkais bus galima ir nusifotografuoti. O svarbiausia – jie padės nugabenti Kalėdų Seneliui vaikų laiškus. Nes pingvinai, žinia, tikri keliauninkai ir plaukdami per jūras marias perduos vaikų svajones tiesiai Kalėdų Seneliui.

Muziejaus lankytojai kviečiame keliauti į Smiltynę 10 arba 11.30 val. išplaukiančiu keltu – persikėlę nemokamai bus atvežami specialiu autobusu iki muziejaus. Iki susitikimo su pingvinais vaikai spės parašyti Kalėdų Seneliui laiškus ant specialiai paruoštų lapų, taip pat galės apžiūrėti ekspoziciją.

Pingvinai Lietuvos jūrų muziejuje gyvena nuo 1978 metų. Šiuo metų pingvinariume yra 16 neskraidančių jūros paukščių. Visi jie išsiritę jau čia, Kopgalyje.

Gruodį Lietuvos jūrų muziejus lankytojų laukia tik savaitgaliais nuo 10.30 iki 17 val., o gruodžio 24, 25 bei 31 dienomis – iki 15 val.

 

Sidebar placeholder