Kelių policija kviečia į "Saugaus eismo dieną"

Kelių policija kviečia į "Saugaus eismo dieną"

Nuo 2006 m. balandžio 6 dieną Lietuvoje minima „Saugaus eismo diena“. Šiemet Klaipėdos Kelių policijos biuras miestiečius kviečia į prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“, kur vyks saugaus eismo tematikai skirti konkursai, viktorinos, parodos.

13 val. prasidėsiančio renginio metu Klaipėdos „Akropolyje“ prie „Didžiojo Pegaso“ knygyno bus demonstruojama policijos technika, specialiosios priemonės. Vaikai bus kviečiami dalyvauti piešinių konkurse „Saugiausia Klaipėdos gatvė“, viktorinoje „Aš žinau kaip elgtis kelyje“. Gražiausių piešinių autoriai bei geriausi kelių eismo taisyklių žinovai bus apdovanoti Klaipėdos Kelių policijos biuro įsteigtais prizais, o visi renginio dalyviai gaus atminimo dovanėles..

Lauke, prie „Akropolio“ centrinio įėjimo, klaipėdiečiai galės savo akimis pamatyti, kokių pasekmių gali turėti nerūpestingas elgesys kelyje – čia bus demonstruojami į avarijas patekę automobiliai bei kelių eismo įvykių nuotraukų paroda.

„Norėtume, kad šis renginys paskatintų žmones pagalvoti ne tik apie savo, bet ir kitų asmenų saugumą. Kiekvieno mūsų nerūpestingas elgesys kelyje – „trumpam“ neprisegti saugos diržai, “truputį“ viršytas greitis, „nedidelis“ išsiblaškymas gali tapti nepataisomos nelaimės priežastimi. Ir jei „Saugos eismo dienos“ renginiai padės išvengti nors vieno autoįvykio – tai jau bus svarbus rezultatas“, -sako Klaipėdos „Akropolio“ valdytojas Ovidijus Zibalis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder