Kultūros skyrius nelieka be vadovo
Kultūros skyrius nelieka be vadovo

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorės Juditos Simonavičiūtės teigimu,  dabar yra pats karščiausias metas Klaipėdos savivaldybės administracijos Kultūros skyriui. Vyksta pasiruošimas kalėdiniams ir naujametiniams miesto renginiams.

"Taip pat jau po pusantro mėnesio prasidės jubiliejiniai Klaipėdos miesto 760-mečio renginiai. Jie vyks visus 2012 metus. Kultūros skyrius yra šių renginių pagrindinis koordinatorius. Palikti skyrių be vadovo tokiu atsakingu metu – negalima.

Priminsiu, kad tik ką savivaldybėje vyko konkursas Ugdymo ir kultūros departamento vadovo vietai užimti. Jame antruoju liko Valdemaras Puodžiūnas. Mano įsitikinimu – jis yra geras kandidatas užimti Kultūros skyriaus vadovo vietą. Todėl ir pasiūliau jam laikinai užimti šias pareigas.

Valdemaras Puodžiūnas yra patyręs vadovas, ilgametis miesto dienraščio redaktorius ir leidėjas, pagal išsilavinimą – filologas ir režisierius. Jis puikiai išmano miesto kultūrinį gyvenimą, yra sumanęs miesto tradicija tapusį "Metų klaipėdietės" rinkimų renginį. Tikiuosi, kad Valdemaro Puodžiūno patirtis ir profesionalumas bus labai naudingas miestui", - teigiama savivaldybės Viešųjų ryšių skyriaus išplatintame pranešime.

Sidebar placeholder