Menininkai surengė šventę mamoms

Menininkai surengė šventę mamoms

Sekmadienį uostamiesčio jaunieji menininkai pirmą kartą pakvietė klaipėdiečius kartu praleisti Motinos dieną. Danės skverelyje pastatytas didelis stalas su vaišėmis tapo šventės centru, prie kurio būriavosi mamos, močiutės, jaunos šeimos su vaikais.

Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai visus šventės dalyvius ragino vaišintis ir vaišinti vienas kitą. Ant sunešto vaišių stalo puikavosi pyragai, bandelės, sumuštiniai, vaisiai ir kiti gardumynai. Firminį savo patiekalą – kiaušinietį – šventei iškepė ir teatro vadovas Valentinas Masalskis. Į klausimą, kodėl sumanė tokią šventę, aktorius atsakė: “Norime ugdyti miesto gyventojų bendruomeninius ryšius, skatinti tarpusavio pasitikėjimą ir bendravimą. Toks geras oras, saulė, pavasaris, kam sėdėti namuose? Kaip sakė vokiečių rašytojas Bertoldas Brechtas, visi didieji menai sukurti ugdyti menui gyventi. Džiugu, kad šia šventą surengė ne valdžia, o pats jaunimas. Norėjome ją skirti mamai, kurios širdis pati atviriausia ir nuoširdžiausia”, - sakė V. Masalskis.

Šventėje pakalbintos jaunos mamos irgi džiaugėsi renginiu, kuris daugeliui buvo netikėtas, jaukus ir smagus. “Smagu, kad paprasti žmonės rengia šventę kitiems žmonėms. Ir nėra jokių politikų”,- sakė klaipėdietė Vaida, į šventę užsukusi su sūneliu Nojumi.

Simono Dacho progimnazijos bei Eduardo Balsio menų gimnazijos moksleivių išpuoštame skverelyje koncertavo ne tik Jaunimo teatro aktoriai, bet ir Koncertų salės orkestro, Eduardo Balsio menų gimnazijos, “Grock” studijos auklėtiniai, pasirodė klounų teatro studija “Dulidu”, menininkų grupė “Žuvies akis”.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder