Naujoje aikštėje - valdininkų ir žurnalistų akistata

Naujoje aikštėje - valdininkų ir žurnalistų akistata

Pirmieji naująją dirbtinės dangos futbolo aikštę Klaipėdoje išbandys vietos žurnalistai ir valdininkai - jų tarpusavio rungtynės bus generalinė repeticija prieš oficialų aikštės atidarymą.

Jeigu tikrą žolę primenančios dirbtinės stadiono dangos nenuės iš Girulių miško atklydę išprotėję briedžiai ar neįvyks koks nors incidentas su supainiotais chemikalais, kaip kartais būna Klaipėdoje, rungtynės vyks antradienį 18.30 val. Toks mačas Klaipėdoje rengiamas pirmą kartą.

Žurnalistams atstovaus Klaipėdoje dirbantys laikraščių, televizijų ir interneto portalų reporteriai, įstaigų spaudos atstovai, o valdininkų komandą pavesta suformuoti savivaldybei pavaldžios Klaipėdos futbolo mokyklos direktoriui Antanui Adomynui.

"Tikriausiai tai nebus vien tik savivaldybės administracijos darbuotojai, teks ieškoti, ką prie jų prijungti. Gal mūsų mokyklos trenerius", - atskleidė jis.

Tuo metu žurnalistai į ekipą pakvietė tik profesiją patvirtinančius pažymėjimus turinčius žaidėjus.

"Pasklidus kalboms apie šį legendinį mačą, žurnalistų gretas papildyti ir valdininkams už visas skriaudas bent aikštėje atsilyginti panoro nemažai kitų profesijų atstovų, ypač sporto reformos nuskriausti sportininkai. Tačiau griežtos komandos vadovybės atrankos nepraėjo nė vienas, rankoje nelaikęs plunksnos, tad mūsų ekipą sudarys išskirtinai spaudos atstovai", - apie pasirengimą kalbėjo komandos kapitonas, treneris, vadybininkas, sporto direktorius ir prezidentas Darius Čiužauskas.

Jo teigimu, jau nuo vakar prasidėjo griežtas komandos pasirengimas istoriniam susitikimui. Rungtynėse dalyvauti negalėsiančiam straipsnio autoriui iš patikimų šaltinių pavyko sužinoti ir vieną plunksnos brolių taktinę gudrybę - jie stengsis įmušti pirmieji, mat tai padariusiai komandai "Vakarų ekspresas" pažadėjo vertingą prizą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder