Neringa atsisako Telecentro paslaugų

Neringa atsisako Telecentro paslaugų

Neringos savivaldybės tarybos sprendimu nuo gegužės bus stabdomas 7 metus trukęs projektas, pagal kurį Alksnynės, Juodkrantės, Pervalkos, Preilos ir Nidos gyventojams buvo suteikta skaitmeninės kabelinės televizijos prieiga.

Projektą savivaldybei vykdyti padėjęs Lietuvos radijo ir televizijos centras, be kabelinės televizijos, Neringos gyventojams dar teikė interneto ir fiksuotosios telefonijos paslaugas.

"Siekiant, kad Neringos teritorijoje veiktų daugiakanalė abonementinė televizija, spartus internetas, buvo įgyvendintas Europos Sąjungos lėšomis finansuojamas projektas ir įdiegta pirmoji Lietuvoje plačiajuostė bevielio radijo ryšio sistema. Savivaldybė tokį projekto įgyvendinimą inicijavo, nes dėl mažo vartotojų skaičiaus neatsirado norinčių teikti minėtas paslaugas. Šiandien situacija pasikeitė. Atsiradus kitiems paslaugų teikėjams, besinaudojančių Telecentro paslaugomis skaičius sumažėjo ir nepasiekė planuoto", - aiškina Neringos savivaldybės administracijos direktorius Algimantas Vyšniauskas.

Įvertindama šias aplinkybes bei tai, kad sutarties vykdymo sąlygų užtikrinimui iš savivaldybės biudžeto kasmet reikėjo skirti ne mažiau 100 tūkst. litų, Neringos savivaldybės taryba nusprendė sutarties su Lietuvos radijo ir televizijos centru nepratęsti.

"Savivaldybei atsisakius projekto, mes negalime vienašališkai jį tęsti, tačiau buvusiems savo klientams pagal galimybes siūlysime skaitmeninės antžeminės televizijos įdiegimo, mobiliojo 4G interneto ir belaidžių technologijų interneto paslaugas", - sakė Telecentro komercijos direktorius Egidijus Ropė.

Telecentras pernai spalį Nidoje įdiegė siųstuvą, kuriuo siunčiamos nemokamos televizijos programos.

Neringos gyventojams rekomenduojama naudoti lauko (išorės) stacionariai įrengtas antenas, o ieškant geriausiai priimamo signalo, jas kreipti į Nidos, Švėkšnos arba į Girulių TV bokštus.

"Vakarų ekspreso" informacija

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder