Palanga: poilsiautojų - lyg gražią pavasario dieną

Palanga: poilsiautojų - lyg gražią pavasario dieną

Žurnalistai dairėsi Palangoje, o ten poilsiautojų – gausu lyg ankstyvą rudenį ar gražią pavasario dieną. Žmonės prisipažįsta, kad penktadienį suplanavo ir pasiėmė laisvadienį, tad artimųjų kapų lankymą derina su poilsiu pajūryje ir nebūtinai į kapines važiuoja lapkričio 1-ąją ar 2-ąją.

Jei ne glėbiais šluojami nukritę lapai, niekas nė neįtartų, kad dabar – vėlyvas ruduo. Palangoje – lyg karštą dieną, netrūksta poilsiautojų. Pašnekovai prisipažįsta, kad pasiimti laisvadienį šį penktadienį buvo jau seniai suplanavę.

„Pasiėmėm atostogų dieną šiandieną. Iki sekmadienio vaikščiosime pajūriu, paskutinės geros dienos gal, tai va išnaudojame. O artimųjų kapų lankymas arba derinamas su poilsiu, arba tam skirta kita diena“, – pasakojo žmogus.

„Mes irgi iš anksto susiplanavę, tai truputėlį keletą dienų anksčiau susitvarkėm tuos reikalus, atidavėm pagarbą ir pasidarėm aišku sau irgi šias dienas geriau atostogines", – antrino kitas poilsiautojas.

Pajūryje laiką leidžiantys žmonės atviravo, kad išvyką suplanavo labiau ekspromtu, norėjo pasinaudoti geru oru.

„Mes norėjom mamą aplankyti, kaip sakiau, kapus aplankyti, bet kai toks gražus oras, tai negalim nenuvažiavę prie jūros. Vakar buvom, šiandien buvom", – kalbėjo sutiktieji.

Apklausus keletą didžiausių kurortų viešbučių, aiškėja, kad laisvų kambarių šiam savaitgaliui nedaug ir belikę. Pagrindiniai klientai – lietuvių šeimos su atžalomis. Didžioji dalis – iš Vilniaus ir Kauno. Dažnas stengiasi poilsį derinti su sveikatinimo procedūromis – lanko baseinus, masažus, pirtis.

„Palanga knibždėte knibžda daugeliu miesto svečių ir atvykusių pailsėti, atgauti jėgas, kuo mes labai džiaugiamės, na ir patys matome, oras tarsi vėlyvą pavasarį arba rugsėjo mėnesio rudenį, rudeninis, šiltas oras, kuris tikrai traukia žmones, ir daugelis naudojasi tuo ilguoju savaitgaliu", – komentavo Palangos turizmo informacijos centro direktorė Rasa Kmitienė.

Didelių renginių šį savaitgalį kurorte nebus, svečiai lanko koncertus, muziejus, vaikšto pajūriu, o kai kurie prisipažįsta apie netikėtus traukos objektus.

„Mes dėl vafliukų važiuojam į Palangą dažniausiai, čia pusiau juokais, pusiau rimtai, bet jeigu į Palangą atvažiuojam, būtinai reikia vafliukų. Žinokit, suaugusiems taip pat. Neatsiliekam", – atviravo atvykusieji su vaikais.

Beje, netikėta atrakcija svečiams tapo ir jau kone savaitę paplūdimį prie tilto nukloję dumbliai. Kol Palangos komunalininkai dar nesurinko visų po audros užsilikusių jūros dovanų, žmonės skuba rinkti gintaro gabalėlių, įstrigusių tarp jūržolių.

Sinoptikai gan šiltus ir saulėtus orus žada ir ryt bei poryt, tad nusprendę pasimėgauti ilguoju savaitgaliu Lietuvos pajūryje, galės džiaugtis išties neįprastu rudeniu.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder