Palangos oro uoste laukiama bėgikų antplūdžio

Palangos oro uoste laukiama bėgikų antplūdžio

Ar kada nors esate bėgę... lėktuvų pakilimo taku? Ir ne apleisto aerodromo, o tikro, funkcionuojančio oro uosto? Į neįprastą nuotykį šeštadienį, birželio 20-ąją kviečia Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugija. Visą dieną Tarptautiniame Palangos oro uoste kils ne lėktuvai, o nuotaika – čia vyks Pasaulinei pabėgėlių dienai skirtas bėgimas „Kai finišo linija – tik pradžia!“.

Kol užsiregistravę dalyviai skaičiuos kilometrus ir sekundes pakilimo taku lėkdami link finišo, jų palaikymo komandos galės mėgautis teritorijoje įrengta vieta piknikui, pasigardžiuoti meksikietiško maisto virtuvės ant ratų „Voyager“ ar mobilaus „Narvessen“ kiosko siūlomais valgiais bei gėrimais, pasidairyti suvenyrų turgelyje. Bėgikams palaikyti ritmą, o žiūrovams – nuotaiką padės didžėjų Swix, Kym Wild ir Zhill komanda.

Nuo simbolinių 500 m iki beveik pusės maratono distancijos, 20 km – kiekvienas šeštadienį į Palangos oro uostą atvykęs profesionalus ar mėgėjas bėgikas savo iššūkį galės pasirinkti pats, taip pat visi norintys kviečiami burtis į bendraminčių komandas. Neribojamas nei bėgikų amžius, nei kiti faktoriai. Svarbiausia Raudonojo kryžiaus bėgime – kokybiškai bei pozityviai praleistas laikas ir, žinoma, pagrindinė renginio priežastis – Pasaulinė pabėgėlių diena.

Registracija Pasaulinei pabėgėlių dienai skirtame bėgime yra nemokama – vietoj dalyvio mokesčio Raudonojo kryžiaus draugija laukia laisvanoriškų aukų, skirtų paremti organizacijos veiklą ir misiją. Tai – pagalba nelaimės ištiktiems žmonėms bei jų sveikatos, gyvybės ir orumo apsauga.

Sidebar placeholder