Prezidentas aiškinsis, kaip Klaipėdos regiono merams sekasi tvarkytis su koronavirusu

Prezidentas aiškinsis, kaip Klaipėdos regiono merams sekasi tvarkytis su koronavirusu

Prezidentas Gitanas Nausėda ir jo komanda antradienį nuotoliniu būdu bendraus su Klaipėdos regiono savivaldybių merais, vietos medikų atstovais ir Jūros tyrimų instituto vadovybe.

„Konferencinių skambučių metu bus aptarta, kaip septynios savivaldybės (Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono, Kretingos rajono, Neringos, Palangos, Skuodo rajono ir Šilutės rajono) tvarkosi su koronaviruso pandemijos (COVID-19) keliamais iššūkiais, kokia padėtis šiuo metu yra regiono sveikatos apsaugos įstaigose, kaip įgyvendinamos paramos ekonomikai priemonės ir kokių žingsnių reikėtų, siekiant iš krizės išeiti sustiprėjus, bei kokiomis priemonėmis reikėtų spręsti didžiausias regiono aplinkosaugos problemas“, – Eltą informavo šalies vadovo patarėjas Antanas Bubnelis.

Prezidentūra taip pat informuoja, kad Ekonominės ir socialinės politikos grupės patarėjai taip pat nuotoliniu būdu susitiks su regiono savivaldybių socialinių paslaugų skyrių vedėjais, Užimtumo tarnybos ir „Sodros“ atstovais, verslininkais.

Nacionalinio saugumo grupės patarėjai bendraus su Klaipėdos regiono policijos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Krašto apsaugos savanorių pajėgų atstovais.

Švietimo, mokslo ir kultūros grupės patarėjai aktualius klausimus aptars su regiono savivaldybių švietimo skyrių vadovais, profesinių mokyklų ir aukštųjų mokyklų vadovais, regioninės kultūros tarybos nariais, praneša Prezidentūra.

Sidebar placeholder