Ramūnu Vyšniausku pasinaudojo politikai

Ramūnu Vyšniausku pasinaudojo politikai

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Klaipėdos skyriaus internetiniame tinklalapyje pasirodė intrigų kelianti informacija: Lietuvos sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas esą ketina dalyvauti artėjančiuose savivaldos rinkimuose.

Informuojama, kad LSDP uostamiesčio skyriaus partinėse grupėse buvo iškelti ir nepartiniai klaipėdiečiai, o tarp jų - sportininkas R. Vyšniauskas. Jį iškėlė Danės grupė.

Žurnalistams ketvirtadienį susisiekus su pačiu sunkiaatlečiu šis teigė, kad po tokios naujienos jam "atėmė kojas ir rankas". Jis tikino nieko apie politines "perspektyvas" nežinantis.

Tuo tarpu LSDP uostamiesčio skyriaus vadovas Sigitas Dobilinskas teigė, kad grupė iškelti nepartinį žmogų rinkimuose negali be to asmens sutikimo.

"Aš negaliu komentuoti, ar R. Vyšniauskas balotiruosis rinkimuose. Kai bus galutinis sąrašas, tada ir kalbėsime, tai - jautrūs dalykai", - sakė jis.

Įdomu ir tai, kad preliminariame abėcėliniame partijos kandidatų sąraše yra ir R. Vyšniausko tėvas bei treneris Bronius Vyšniauskas. Jį iškėlė taip pat LSDP Danės grupė.

VE.lt treneris teigė, jog dėl sūnaus įrašymo į kandidatų sąrašą įvyko nesusipratimas.

"Čia kažkokia klaida, gal kas pajuokauti norėjo, nesusipratimas. Skambinau į partijos skyriaus štabą, žadėjo informaciją ištrinti. O pats esu sąraše, partijos veikloje dalyvauju jau 6-7 metus. Visgi savo galimybes patekti į Tarybą vertinu minimaliai. Kol kas dar nedaviau šimtaprocentinio sutikimo dėl dalyvavimo rinkimuose. Bet sūnus tai buvo tikrai nustebintas..." - juokėsi B. Vyšniauskas.

Sidebar placeholder