Reklamų tankumynams įveikti trūksta rankų

Reklamų tankumynams įveikti trūksta rankų

Klaipėdos tarybos Miesto ūkio komitete trečiadienį vėl kalbėta apie kovą su nelegaliomis reklamomis, kuriai, sutarta, reikia ne tik daugiau lėšų, bet ir rankų.

Priminsime, kad nuo šių metų mieste įsigaliojo naujos išorinės reklamos taisyklės. Pagal jas išorinė reklama turi būti suderinta su miesto vyriausiuoju dailininku, jai įrengti būtina gauti savivaldybės administracijos leidimą.

Neatlikus šių procedūrų įrengta reklama laikoma nelegalia, už ją taikomos 500-1000 litų baudos.

Pavasarį savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos poskyrio vedėjas Marius Poimanskis buvo parengęs nelegalios reklamos reidų planą, kurio metu buvo numatyta atlikti daugelio miesto vietų patikrą. Tačiau, nepaisant dešimčių surašytų pažeidimų protokolų, išgyvendinti nelegalių reklamų nepavyksta.

Ši problema ir konkrečiai Viešosios tvarkos poskyrio vedėjo darbu nebe pirmą kartą piktinosi Tarybos narys Gintautas Murauskas.

M. Poimanskio atstovaujamo Miesto ūkio departamento vadovas Liudvikas Dūda neskubėjo sutikti su pavaldiniui metamais priekaištais.

Anot L. Dūdos, norint užtikrinti efektyvų darbą, Taryba kitąmet turėtų skirti 20-30 tūkst. litų nelegalių reklamų nuėmimui, be to, reikia paskatinti aktyviau veikti Kultūros paveldo departamentą bei savivaldybės Paveldosaugos skyrių, kurie prižiūri į nekilnojamojo kultūros paveldo registrą įtrauktus objektus ir turi teisę rašyti protokolus nelegalių reklamų ant šių pastatų savininkams.

Tarybos sekretorius Vidmantas Plečkaitis nurodė, kad visiems darbams atlikti Viešosios tvarkos poskyryje trūksta žmonių ir siūlė grąžinti šiuo metu jo vykdomą leidimų renginiams viešosiose vietose išdavimo funkciją anksčiau ją vykdžiusiam Kultūros skyriui.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder