Š. Laužikui sunkmetis baigėsi

Š. Laužikui sunkmetis baigėsi

Nuo šių metų sausio 1 dienos Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriui Šarūnui Laužikui vėl mokamas visas – 60 proc. dydžio pareiginio darbo užmokesčio priedas.

Tokiu būdu Š. Laužikas vėl tapo brangiausiai apmokamu valstybės tarnautoju Šilutės rajono savivaldybėje, – pirmą šių metų ketvirtį jam priskaičiuotas vidutinis darbo užmokestis (su priedais ir priemokomis) siekė 6050 litų per mėnesį.

Praeitų metų gale Š. Laužikas per mėnesį uždirbdavo vidutiniškai apie 1 500 litų mažiau (neatskaičius mokesčių). Mat Tarybos sprendimu antrą praeitų metų pusmetį pareiginio atlyginimo priedas jam buvo sumažintas perpus – nuo 60 iki 30 proc.

2009 m. gruodžio 31 d. šis Tarybos sprendimas nustojo galioti, bet niekas nepasirūpino jo pratęsti.

Savivaldybės mero Virgilijaus Pozingio, jo dviejų pavaduotojų ir kitų politinio pasitikėjimo valstybės tarnautojų darbo užmokestis, lyginant su praeitų metų pabaiga, nepakito: priskaičiuotas mero atlyginimas ir toliau siekia 4 887 litus, jo pavaduotojų Stasės Skutulienės ir Jono Jauniaus darbo užmokesčio vidurkis – 3 433 Lt, Tarybos sekretoriaus Juozo Sauspreškio – 2 844 Lt.

Pastaruoju metu itin dažnai sergančios administracijos direktoriaus pavaduotojos Reginos Kondratavičienės pareiginis darbo užmokestis – 3 935 Lt per mėnesį.

Vidutinės Tarybos narių pajamos už darbą Taryboje, tarybos komitetuose ir komisijose, lyginant su praeitų metų ketvirtuoju ketvirčiu, irgi nepakito – buvo 428 Lt, dabar 427 Lt. Pasikeitė tik jų apskaičiavimas: pernai visa išmoka buvo skiriama vien tik politikų kanceliarinėms išlaidoms kompensuoti, tuo tarpu šiemet išmoka išskaidyta į dvi dalis: kanceliarinėms išlaidoms – vidutiniškai 347 Lt per mėnesį, 80 Lt (vidutiniškai) – už darbą Taryboje, tarybos komitetuose ir komisijose – apie 11 litų už vieną darbo valandą.

Sidebar placeholder