Šarūnui Laužikui – nauji įtarimai supainiojus interesus

Šarūnui Laužikui – nauji įtarimai supainiojus interesus

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos opozicijos lyderio, buvusio administracijos direktoriaus konservatoriaus Šarūno Laužiko veiklos atitikties Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatoms.

VTEK imtis šio tyrimo paskatino Š. Laužiko kolegos ir tuo pačiu aršiausio oponento rajono taryboje, Šilutės "darbiečių" lyderio Sauliaus Stankevičiaus pranešimas, kad pirmasis, eidamas savivaldybės administracijosdirektoriaus pareigas, sudarė raštiškas ir žodines sutartis su savo sutuoktinės Beatričės Laužikienės įmone.

Anot VTEK patarėjos Evelinos Matulaitienės, prie savo pranešimo komisijai S. Stankevičius pridėjo ataskaitą apie savivaldybės administracijos išlaidas per praeitą ketverių metų kadenciją, kurioje užfiksuota, kad į B. Laužikienės įmonės sąskaitą savivaldybė per tą laikotarpį pervedė daugiau nei 9 000 litų.

Antradienį pradėtą tyrimą VTEK žada užbaigti per tris mėnesius.

Tai jau ne pirmas kartas, kai Š. Laužikas įsivelia į viešųjų ir privačių interesų konfliktą. Pastarąjį kartą šiam politikui nepalankų sprendimą VTEK buvo priėmusi praeitų metų spalį – dėl pasivažinėjimo tarnybiniu transportu į išskirtinai vienos politinės partijos renginį.

Š. Laužikas šį VTEK sprendimą apskundė Vilniaus apygardos administraciniui teismui. Tačiau susitepusio politiko prašymas panaikinti jam nepalankų komisijos sprendimą buvo atmestas.

"Šilutės ETA žinios"

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder