Šilutė šiemet puoš pušį?

Šilutė šiemet puoš pušį?

Už Šilutės seniūno Raimondo Steponkaus tartum ne visai rimtai pasakytų žodžių, kad šiemet prieš Kalėdas prie miesto Kultūros ir pramogų centro vietoj įprastos eglės teks puošti pušį, slepiasi netikėta problema – dėl gausių kritulių žemė pamaryje tiek įmirko, kad net neina įvažiuoti į miškus…

„Su traktoriumi dar įvažiuojame, tačiau su automobiliniu kranu – niekaip. Mieste augančios eglės, kurių mums kartais dovanoja gyventojai arba įstaigos, dar per mažos, – teigė telefonu seniūnas – todėl ir sakau, kad šiemet Šilutėje teks puošti pušį. Jos auga smėlyje - nėra problemos privažiuoti“.

Juokas juokais, bet Kalėdos tai artinasi, ir pagrindinio miesto kalėdinio medžio (gal vis dėlto eglės?) įžiebimo šventės data jau numatyta – gruodžio 14 d. Todėl ir delsti nebėra kada.

„Kitą savaitę vėl važiuosime į mišką pasižvalgyti eglės, gal kokioje pamiškėje rasime tinkamą, – jau visai rimtai kalbėjo R. Steponus. – Vėliausiai iki gruodžio 7 d. turime ją pastatyti prie Kultūros ir pramogų centro, kad per likusią savaitę spėtume papuošti ne tik ją, bet ir visą miestą“.

Na, o šilutiškiams lieka tikėtis, kad seniūnui bent jau su kalėdine egle pasiseks…

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder