Tyrimas dėl R. Plikšnio pasisakymų bus tęsiamas

Tyrimas dėl R. Plikšnio pasisakymų bus tęsiamas

Šilutės rajono savivaldybės etikos komisija, vadovaujama rajono tarybos nario liberalcentristo Vytauto Laurinaičio, šį trečiadienį ėmė iš esmės tirti galimai melagingus tarybos nario liberalsąjūdiečio Raimondo Plikšnio pasisakymus apie Administracijos direktorių konservatorių Šarūną Laužiką. Tačiau galutinio sprendimo nepriėmė.

Po posėdžio V. Laurinaitis sakė “Šilutės ETA žinioms”, kad komisija išklausė garso įrašą, kuriuo remdamasis Š. Laužikas kreipėsi į etikos sargus, ir įsitikino, kad kovo pabaigoje vykusios spaudos konferencijos metu R. Plikšnys iš tikrųjų sakė: “Direktorius sakė, Vintilaitė nieko neišmano. Vintilaitė, nereikia aiškinti, kas ji tokia, Vyriausybės atstovė nieko neišmano, nekreipkime dėmesio…”

Pats R. Plikšnys komisijai paaiškinęs, kad tai Š. Laužiko žodžiai, galbūt ir ne visai pažodžiui persakyti, kuriuos administracijos direktorius pasakęs per vieną iš Tarybos posėdžių. Todėl komisijai derėtų išklausyti ir to posėdžio garso įrašą.

Tarybos sekretoriatas, anot V. Laurinaičio, komisijai patvirtino, kad minėto Tarybos posėdžio garso įrašas yra išsaugotas.

Išklausyti to įrašo komisija rinksis kitą trečiadienį. Galbūt tada ir bus priimtas koks nors sprendimas.

"Šilutės ETA žinios"

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder