Uostamiesčio dainininkams - geriausiųjų titulas

Uostamiesčio dainininkams - geriausiųjų titulas

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro „Draugystė“ vokalo studijos kolektyvas „Vocalis“ nurungė dvi dešimtis profesionaliausių šalies bei užsienio kolektyvų ir iš sostinėje vykusio tarptautinio konkurso „Popkopėčios“ į Klaipėdą parvežė „Grand Prix“.

Dvi dienas savaitgalį Vilniuje vykęs penktasis, kas antrus metus organizuojamas festivalis-konkursas – vienas prestižiškiausių ir labiausiai Lietuvos vaikų bei jaunimo populiariosios muzikos kolektyvus viliojantis renginys.

Pakliūti į „Popkopėčių“ finalą, kurio laureatų koncertą filmuoja Lietuvos televizija, veržiasi gausybė šio žanro grupių. Tačiau tik patiems geriausiems, po kruopščių atrankų, tenka galimybė savo talentą pademonstruoti profesionalioje sostinės scenoje.

„Popkopėčių“ sumanytojas ir konkurso komisijos primininkas – populiarusis renginių vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis, vertinti jaunųjų atlikėjų pasikviečia septynetą geriausių šalies kompozitorių, dainininkų, dizainerių, prodiuserių.

Šiųmetiniame renginyje, kurio tema buvo „Mes – pasaulio vaikai“, dalyvavo 22 populiariosios muzikos kolektyvai iš Lietuvos bei Latvijos ir Lenkijos. Visi dalyviai konkursui turėjo parengti 10 minučių trukmės šou programą. Svarbus konkurso reikalavimas – pasirinkti kūriniai turi būti atliekami dainuojant gyvai ir būtinai gimtąja kalba.

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro „Draugystė“ kolektyvas „Vocalis“, kuriam vadovauja Erlanda Tverijonienė, „Popkopėčiose“ varžėsi jau ketvirtą kartą. 13-16 metų klaipėdiečių vaikų bei jaunimo grupė parengė unikalią kompoziciją iš Maiklo Džeksono ir Vytauto Kernagio dainų.

Pasak E. Tverijonienės, griežta konkurso komisija vertino ne tik dainavimą, bet ir šou programos atlikimą, pasirinkto kūrinio originalumą, aprangą, šokį. Susumavus visus rezultatus, klaipėdiečiai buvo pripažinti geriausiais iš geriausiųjų ir tarp visų amžiaus grupių pelnė patį aukščiausią - „Grand Prix“ apdovanojimą, nurungę kitus, nuolat prizines vietas laiminčius šio žanro kolektyvus.

„Šis laimėjimas – didžiulė pergalė ir paskatinimas vaikams, repeticijoms aukojantiems savo atostogas bei visą laisvalaikį. Prizines vietas laimime ir kituose konkursuose, tačiau „Popkopėčios“ – ypač stiprus, rimtas, gilias tradicijas turintis renginys, kuriame būti geriausiais – didžiulė garbė“, - džiaugėsi E. Tverijonienė, kurios vadovaujamos vokalo studijos kolektyvai vien šiemet įvairiuose Lietuvos konkursuose nuskynė 7 pirmąsias vietas bei tapo LTV projekto „Talentų ringas“ finalistais.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder