Vėžaičiuose duris atvėrė senjorų globos namai

Vėžaičiuose duris atvėrė senjorų globos namai

Klaipėdos rajono senjorai nuo šiol turės dar vieną galimybę rinktis, kur jiems galėtų būti suteiktos ilgalaikės ar trumpalaikės globos paslaugos. Vėžaičiuose duris atvėrė privatūs senjorų globos namai, kuriuose užtikrinama aukšta pagyvenusių žmonių priežiūros kokybė.

Pasak Klaipėdos rajono mero, tokia įstaiga rajonui buvo reikalinga, naujuose ir moderniuose globos namuose vienu metu galės gyventi daugiau kaip dvi dešimtys senolių.

„Džiaugiuosi, kad verslas savo idėjas įgyvendina Klaipėdos rajone, suteikdamas galimybę mūsų senjorams ir jų šeimoms pasirinkti, kur pagyvenusiems žmonėms bus suteikta priežiūra. Globos namų senoliams mūsų rajone nedaug, todėl viliuosi, kad aukštos kokybės priežiūra ir laisvalaikio leidimo galimybėmis galės pasinaudoti daugiau senjorų. Tokios įstaigos mūsų rajonui reikėjo ir, manau, kad čia, nuostabios gamtos apsuptyje, gyvenantys žmonės jausis laimingi“, – sako meras Bronius Markauskas.

Globos namai „Senjorų dvaras“ įsikūrę buvusioje Vėžaičių dvaro teritorijoje. Kaip teigia Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, tokioje gražioje ir patogioje vietoje galėjo įsikurti bet koks verslas, tačiau džiugu, kad čia bus teikiamos socialinės paslaugos.

„Mūsų tikslas – kuo daugiau viešųjų paslaugų perduoti nevyriausybiniam sektoriui, aktyviai dirbame ta linkme ir jau galime pasidžiaugti pirmaisiais rezultatais – rajone steigiasi privatūs darželiai. Todėl tikrai smagu, kai privatus verslas ateina į rajoną ir plečia paslaugų spektrą. Tikiuosi, kad tai taps geruoju pavyzdžiu kitiems ir rajone turėsime daugiau socialiai atsakingų privačių iniciatyvų, verslų, teikiančių viešąsias paslaugas“, – sako Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.

Pasak globos namų įkūrėjo Antons Kontauto, atokiau nuo miesto šurmulio senjorai galės mėgautis gamtos ramybe, leisti laiką gamtoje, šimtamečių medžių apsuptyje klausytis upelio čiurlenimo, paukščių čirenimo, išlydėti rudenį, laukti sugrįžtančio pavasario. Visai netoli „Senjorų dvaro“ įsikūrę Vėžaičių kultūros namai, biblioteka, tik keli šimtai metrų iki miestelio bažnyčios, netoliese yra parduotuvė.

„Senjorų dvare“ teikiamos ilgalaikės ir trumpalaikės globos paslaugos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder