Baraką Obamą nužudyti norėjęs amerikietis 30 metų pasiųstas už grotų

Baraką Obamą nužudyti norėjęs amerikietis 30 metų pasiųstas už grotų

Į Kapitolijų įsiveržti ir čia prezidentą Baraką Obamą (Barack Obama) nužudyti planavęs amerikietis 30 metų pasiųstas už grotų. Tokią bausmę 22-ejų „Islamo valstybės" (IS) rėmėjui pirmadienį skyrė Sinsinačio teismas. Atlikus kalėjimo bausmę, vyrui, be to, bus taikoma lygtinė bausmė iki gyvos galvos, praneša agentūra dpa.

Kristoferis Kornelis (Christopher Cornell) buvo suimtas 2015-ųjų sausį, kai norėjo įsigyti 600 šovinių ir ginklų. Jis metų viduryje pripažino savo kaltę. Gynyba mėgino siekti švelnesnės bausmės vyrui. Jis gyveno fantazijų pasaulyje prie savo kompiuterio ir buvo pakrikęs, argumentavo advokatai.

„USA Today" citavo K. Kornelio iš kalėjimo rašytus laiškus, įrodančius, kad jis prašė pagalbos. Jis nesąs teroristas, rašė vyras. Jis esą yra tik problemų turintis vaikinas, priėmęs neteisingų sprendimų ir padaręs kvailų klaidų.

Psichologas paliudijo, kad K. Kornelis turi rimtų psichologinių problemų. Išeidamas iš teismo pastato, nuteistasis pareiškė: „Alachas sėdi prie valdžios svertų, ne teismas". 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder