Didžiojoje Britanijoje dėl įtariamo teroristinio išpuolio uždarytas greitkelis

Didžiojoje Britanijoje dėl įtariamo teroristinio išpuolio uždarytas greitkelis

Didžiosios Britanijos ginkluota policija uždarė mokamo M6 greitkelio Vakarų Midlande atkarpą ir atliko kratą greitkeliu važiavusiame autobuse, praneša BBC.

Policijos šaltinis informavo, kad vienas iš autobuso keleivių į dėžutę supylė kažkokį skystį ir ši pradėjo rūkti. Pareigūnai išlaipino 48 į Londoną važiavusio autobuso keleivius, liepė jiems susėsti ant greitkelio ir apsupo. Greitkelio atkarpoje buvo uždraustas eismas abiem kryptimis.

Policija pranešė, kad jie 8.20 val. vietos laiku davė ženklą autobuso vairuotojui sustoti ir jis nesipriešino. Autobusų bendrovės "Megabus" atstovė sakė, kad autobusas 5.10 val. ryto išvyko iš Prestono ir 10.55 val. turėjo atvykti į Londoną. Pasak jos, bendrovė padeda policijai tirti incidentą.

Autobusą apieškoti padėjo policijos šunys ir teismo ekspertai bei kariškiai. Didžiosios Britanijos gynybos ministerija patvirtino, kad įprasta tvarka pagal policijos prašymą pareigūnams padėjo kariškiai.

Į įvykio vietą atvyko ugniagesių ir greitosios pagalbos ekipažai. Kiek vėliau sustabdyto autobuso keleiviai buvo susodinti į kitą autobusą. Policija patvirtino, kad visi keleiviai saugūs. Bendrovė "Megabus" teigia, kad autobusas pajudės, kai tik gaus pareigūnų leidimą.

Už autobuso lengvuoju automobiliu važiavęs liudininkas pasakojo, kad pareigūnai sustabdė eismą ir liepė automobilių vairuotojams uždaryti langus ir išjungti oro kondicionierius. Vėliau lengvieji automobiliai buvo nukreipti į apylanką.

Pareigūnai sakė, kad greitkelis tikriausiai bus uždarytas iki popietės.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder