G. Depardieu prabilo apie kaltinimus dėl išžaginimo: nėra jokių įrodymų
G. Depardieu prabilo apie kaltinimus dėl išžaginimo: nėra jokių įrodymų

Prancūzų aktorius Gérard'as Depardieu penktadienį prabilo apie neseniai pasirodžiusius kaltinimus dėl jaunos aktorės išžaginimo. „Aš nekaltas“, – teigia aktorius.

72 metų kino žvaigždė nusprendė netylėti, kai Paryžiaus prokurorai patvirtino, kad jam gresia teismas ir kalėjimas už išpuolius, tariamai įvykusius 2018 m. jo 45 mln. svarų vertės name, skelbia Dailymail.

„Nėra jokių įrodymų, nėra nieko prieš mane, todėl esu labai ramus. Aš galiu tik neigti visus kaltinimus, ką jau padariau tyrėjams“, – sakė aktorius.

G. Depardieu pažymėjo, kad 22 metų skundo pareiškėjo, kuris negali būti įvardytas dėl teisinių priežasčių, kaltinimai iš pradžių buvo atmesti nagrinėjant teisėjams po devynių mėnesių tyrimo.

„Tyrimas buvo nutrauktas dėl įrodymų stokos. Aš vėl įrodysiu savo nekaltumą. Aš esu nekaltas ir nieko nebijau“, – teigė G. Depardieu.

Aktorius sakė, kad kitas susitikimas su teisėjais įvyks kovo 10 d.

G. Depardieu atskleidė, kad jaučia „liūdesį ir sumišimą dėl visiškai nepagrįstos istorijos, didelio žiniasklaidos dėmesio dėl tyrimo, kurį laiko nutrauktu“.

G. Depardieu yra vienas iš daugelio galingų vyrų Paryžiaus meno įstaigoje, apkaltintų piktnaudžiavimu susikūrus #MeToo judėjimui, kuris skatina moteris viešai skelbti skundus dėl sekso išpuolių.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder