Indijoje žuvo trys ant geležinkelio bėgių fotografavęsi jaunuoliai

Indijoje žuvo trys ant geležinkelio bėgių fotografavęsi jaunuoliai

Indijoje žuvo trys jaunuoliai, ant geležinkelio bėgių daręsi asmenukes, trečiadienį pranešė policija.

Pasak tyrėjų, Indijoje įvyksta daugiausia su asmenukėmis susijusių mirčių.

Per incidentą šiaurinėje Harijanos valstijoje esančiame Panypato mieste žuvo trys jaunuoliai, o dar vienam pavyko išsigelbėti, naujienų agentūrą AFP informavo policijos pareigūnas M. S. Dabasas.

„Aukos darėsi asmenukes, o kai pastebėjo artėjantį traukinį, jie peršoko ant antrų bėgių, bet nesuvokė, kad jais važiavo kitas traukinys“, – sakė pareigūnas.

„Vienam iš jų pavyko išsigelbėti, nes jis nušoko į kitą pusę nuo bėgių“, – pridūrė jis.

Kaip pranešama, tie jaunuoliai buvo atvykę į Panypatą dalyvauti vestuvėse. Dviem iš žuvusiųjų buvo po 19 metų, o trečiam – 18.

Ekspertai perspėja, kad socialinių tinklų apsėsti jauni žmonės itin stengiasi, kad galėtų pasidalinti kuo rizikingesnėmis asmenukėmis.

Pernai atliktas Indijos medicinos mokslų instituto tyrimas parodė, kad pasaulyje 2011–2017 metais darydamiesi asmenukes žuvo 259 žmonės.

Daugiausia tokių incidentų įvyko Indijoje, toliau rikiuojasi Rusija, JAV ir Pakistanas, sakoma tyrime.

2017 metais pietinėje Karnatakos valstijoje žuvo trys universiteto studentai, kurie darydamiesi asmenukes pakliuvo po greituoju traukiniu. Tais pačiais metais rytinėje Odišos valstijoje vyras mėginęs nusifotografuoti su drambliu buvo mirtinai gyvūno sutryptas.

Praėjusiais metais Indijos geležinkelių ministras Piyushas Goyalas (Pijušas Gojalas) socialiniame tinkle „Twitter“ ragino žmones nerizikuoti savo gyvybėmis dėl nuotraukų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder