JAV: suimtas žmogus, sužeidęs kariškį, kuris traukinyje Prancūzijoje nuginklavo teroristą

JAV: suimtas žmogus, sužeidęs kariškį, kuris traukinyje Prancūzijoje nuginklavo teroristą

Jungtinėse Valstijose suimtas vyras, peiliu sužeidęs kariškį Spenserį Stouną (Spencer Stone), kuris nuginklavo teroristą traukinyje Prancūzijoje, praneša ABC.

28 metų Džeimsui Trenui (James Tran) pateikti kaltinimai kėsinimusi nužudyti. Tyrėjų duomenimis, būtent jis užpuolė S. Stouną Sakramente ir tris kartus dūrė jam peiliu į krūtinę. Incidentas įvyko spalio pradžioje prie naktinio klubo, kuriame buvo pagerbiamas kariškis. Muštynėse dalyvavo keli žmonės, jie visi paspruko iš nusikaltimo vietos.

23 metų S. Stounas buvo nugabentas į Deviso medicinos centrą Kalifornijoje. Po operacijos ir kelias dienas trukusio gydymo jis buvo išrašytas.

Rugpjūtį S. Stounas ir trys kiti keleiviai - dar vienas JAV kariškis Alekas Skarlatas (Alek Skarlatos), studentas Entonis Sedleris (Anthony Sadler) ir verslininkas iš Didžiosios Britanijos Krisas Normanas (Chris Norman) - užkirto kelią dideliam teroro aktui traukinyje "Thalis", važiavusiame iš Amsterdamo į Paryžių. Jie nuginklavo teroristą marokietį Ajubą el Chazanį (Ayoub El Khazzani), ketinusį paleisti automato ugnį į traukinio keleivius. Grumdamasis su teroristu, S. Stounas paryrė sunkią rankos traumą, jam prireikė sudėtingos operacijos.

Trys JAV piliečiai ir britas buvo apdovanoti aukščiausiu Prancūzijos apdovanojimu - Garbės legiono ordinu.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder