Londonas: kranininkai nežuvo per incidentą su sraigtasparniu, nes pavėlavo į darbą

Londonas: kranininkai nežuvo per incidentą su sraigtasparniu, nes pavėlavo į darbą

Du operatoriai, dirbdavę bokštiniame krane Londono centre, į kurį trečiadienį įsirėžė žinomo britų lakūno Piterio Barnso (Peter Barnes) valdomas sraigtasparnis "Augusta 109”, per stebuklą išvengė mirties, kadangi abu tą dieną pirmą kartą per kelerius metus pavėlavo į darbą, rašo ketvirtadienio numeryje "The Daily Mail”.

Kaip papasakojo leidiniui vienas iš operatorių, 31 metų Ričardas Moulas (Richard Moule), jis ir jo porininkas, 31 metų Nikis Bjadžonis (Nicki Biagioni), paprastai pradėdavo darbą 7 valandą ryto ir 8 valandą įvykusios katastrofos metu turėjo būti krano kabinoje.

"Tai buvo pirmas pavėlavimas per trejus mano darbo čia metus. Aš tiesiog vėlai nubudau. Tai galima pavadinti Apvaizdos įsikišimu. Aš sėdau ant motociklo ir pasiekiau statybvietę apie 7 valandą 45 minutės. Buvau rūsyje ir rengiausi kilti į viršų, kai atsitiko nelaimė”, - sakė R. Moulas.

Anot N. Bjadžonio žmonos, jos vyras anksčiau irgi niekada nevėluodavo į darbą. Šiaip jau jį rytais žadindavo trys jų vaikai, bet kaip tik tą dieną jie irgi miegojo ilgiau nei paprastai. Kai sraigtasparnis rėžėsi į kraną, jis netoliese statė motociklą.

Trečiadienį per sraigtasparnio katastrofą Temzės pakrantėje žuvo lakūnas ir praeivis, dar 13 žmonių buvo sužeista.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder