Pasirodė buvusio britų premjero Tonio Blero memuarai

Pasirodė buvusio britų premjero Tonio Blero memuarai

Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Tonis Bleras (Tony Blair) trečiadienį pasirodžiusiuose memuaruose, pavadintuose "Kelionė" ("A Journey"), savo įpėdinį Gordoną Brauną (Gordon Brown) pavadino "sudėtingu, o kartais net varančiu iš proto", pranešė BBC.

Tačiau interviu BBC jis G. Brauną taip pat apibūdino kaip "milžinišką stiprybės šaltinį".

Memuaruose T. Bleras taip pat užsimena apie tai, kad jam "labai gaila žuvusiųjų" Irako kare, tačiau teigia nesigailįs dėl 2003 metų invazijos į šią šalį.

Trejus metus rašytuose memuaruose T. Bleras daugiausia aprašo laikotarpį, kurį jis praleido Dauning Strite.

Laikraštyje "Guardian" publikuotose memuarų ištraukose T. Bleras rašo, kad G. Brauno buvimas ministru pirmininku "negalėjo būti sėkmingas" iš dalies dėl to, kad jis "neturėjo jokio emocinio intelekto".

Jau anksčiau T. Bleras skelbė, avansą už knygą, kuris, kaip pranešama, bus 4 mln. svarų sterlingų, jis paaukos Karališkajam britų legionui. Pinigai bus skirti sporto centro statybai, kur reabilitaciją atliks sužeistieji kareiviai. Jis teigė priėmęs šį sprendimą paaukoti pinigus karinėms pajėgoms, kadangi "yra davęs raštišką pasižadėjimą".

Savo memuaruose T. Bleras taip pat primygtinai teigia, kad Sadamo Huseino (Saddam Hussein) palikimas poste būtų buvusi "didesnė grėsmė" nei jo nuvertimas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder