Per du išpuolius Vienoje peiliu sunkiai sužeisti keturi žmonės

Per du išpuolius Vienoje peiliu sunkiai sužeisti keturi žmonės

Austrijos sostinėje Vienoje trečiadienio vakarą per du atskirus išpuolius peiliu buvo sunkiai sužeisti keturi žmonės. Atakų motyvas ar jų tarpusavio ryšys kol kas neaiškūs, praneša vietos policija, kuria remiasi dienraščio „The Telegraph“ interneto svetainė.

Išpuoliai įvyko apie 19.45 val. vietos (20.45 val. Lietuvos) laiku Vienos Antrajame rajone, kuriame įsikūrę žymusis Praterio parkas bei Prateršterno transporto mazgas. Be kita ko, šioje miesto dalyje gyvena didžioji dalis nedidelės Vienos žydų bendruomenės.

„Vyriškis peiliu užpuolė šeimą - tėvą, motiną ir jų 17-metę dukrą. Visi jie sunkiai sužeisti ir jų gyvybėms gresia pavojus“, - sakė Vienos policijos atstovas.

„O apytiksliai po pusvalandžio Prateršterne įvyko dar viena ataka - čia taip pat buvo sužeistas žmogus ir jo gyvybei kyla pavojus. Nežinome, ar šie išpuoliai susiję. Kol kas neaiškus ir jų motyvas“, - pridūrė jis.

Pranešama, kad per antrąją ataką buvo sužeistas 20-metis čečėnų kilmės vyriškis. Anot policijos atstovo, netrukus po išpuolių buvo sulaikytas įtariamas Afganistano pilietis.

Šiuo metu policija siekia nustatyti, ar šios atakos tarpusavyje susijusios.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder