Pietų Korėja negali patvirtinti, kad Kim Jong-Uno būklė yra rimta

Pietų Korėja negali patvirtinti, kad Kim Jong-Uno būklė yra rimta

Pietų Korėja atsargiai reaguoja į pranešimus, kad Šiaurės Korėjos vadovas Kim Jong-Unas po jam atliktos operacijos yra kritinės būklės. Prezidentūra Seule antradienį pareiškė negalinti patvirtinti, kad Kim Jong-Unas turi rimtų sveikatos problemų. Taip pat esą nėra duomenų dėl „neįprastų aktyvumų Šiaurės Korėjoje“.

JAV žinių stotis CNN, remdamasi vyriausybės pareigūnu, prieš tai paskelbė, jog yra žvalgybinių duomenų, kad Kim Jong-Unas „po operacijos yra rimtame pavojuje“. Ir Pietų Korėjos interneto laikraštis „Daily NK“ pranešė, kad Kim jong-unui atlikta operacija. Po balandžio 12 dieną atliktos širdies operacijos jis esą gydomas toliau.

Izoliuota Šiaurės Korėja kol kas pranešimų nekomentuoja. Pchenjanas labai griežtai kontroliuoja informaciją apie šalies vadovą ir jo šeimą.

Tai, kad Kim Jong-Unas balandžio 15-ąją nedalyvavo ceremonijoje, skirtoje 1994 metais mirusio jo senelio ir buvusio šalies vadovo Kim Il Sungo garbei, sukėlė spėliones dėl jo sveikatos. Balandžio 11-ąją Kim Jong-Unas dar vadovavo svarbiam partijos susitikimui Pchenjane.

Kim Jong-Unas gimtadienį mini sausio 8 dieną. Manoma, kad jam yra 36 metai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder