Teroras: Malio viešbutyje žuvo 9 žmonės

Teroras: Malio viešbutyje žuvo 9 žmonės

Penktadienį Malio sostinėje Bamake teroristai užpuolė "Radisson Blu" viešbutį ir paėmė apie 170 įkaitų, praneša "Reuters".

Agentūros žiniomis, užpuolikų yra mažiausiai dešimt. Atakuodami jie šaukė "Allahu Akbar". Tikslus aukų skaičius nežinomas, bet, nepatvirtintais duomenimis, jau žuvo devyni žmonės, tarp kurių - Belgijos ir Prancūzijos piliečiai.

Pasak "Reuters", teroristai paleido kelis žmones, galėjusius pacituoti Koraną.

Kaip informavo "Rezidor" bendrovė, kuriai priklauso viešbutis, įkaitais tapo 140 "Radisson Blu" gyventojų ir 30 jo darbuotojų. Tarp viešbučio svečių - karinės delegacijos iš kelių šalių.

"France24" praneša, kad teroristai į viešbučio teritoriją įvažiavo automobiliu su diplomatiniais numeriais. Pastatą apsupo saugumo pajėgos.

Prancūzijos ambasada paragino Bamake esančius šalies piliečius nesiartinti prie viešbučio. Pasak "The Daily Mail", viešbutyje girdėti sprogimai ir automatinių ginklų šūviai.

AFP cituojami šaltiniai mano, kad išpuolį surengė džihadistai. Šią informaciją patvirtina ir "Reuters".

Malio sostinės centre esančiame "Radisson Blu" viešbutyje dažnai apsistoja diplomatai, turistai ir "Air France" aviacijos bendrovės darbuotojai. Jis reklamavosi kaip saugiausias viešbutis šalyje. Jame yra 190 numerių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder