20-asis LSKL sezonas bus kupinas staigmenų

20-asis LSKL sezonas bus kupinas staigmenų

LSKL prezidentas klaipėdietis Rimantas Cibauskas, davęs startą jubiliejiniam , 20-ajam LSKL sezonui, pasidžiaugė, kad jau pirmojo turo rungtynės įrodė, kad šis čempionatas turėų būti įdomus, intriguojantis ir kupinas netikėtumų. 

„Jei prieš kelerius metus buvo galima iš anksto nuspėti, kuri ekipa nugalės, tai paskutiniais metais dvikovos būna nenuspėjamos ir permainingos. Nuo to žiūrovams tik įdomiau. Juk sporto misija – sužadinti žiūrovų emocijas. Džiaugiamės, kad LSKL čempionate rungtyniauja daug žinomų ir itin perspektyvių krepšininkų. Patirtis jau parodė, kad LSKL – puikus tramplynas į sporto aukštumas. Juk LSKL sportinį kelią pradėjo ir čia tobulėjo didžiulis būrys Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų, tarp jų – Mantas Kalnietis, Jonas Mačiulis, Mindaugas Kuzminskas, Paulius Jankūnas, Artūras Milaknis, Lukas Lekavičius, Edgaras Ulanovas ir kiti perspektyvūs žaidėjai ir rinktinės kandidatai. Visi žino, kad Lietuvos krepšinio mokykla – viena geriausių pasaulyje, o Lietuvos studentų krepšinio lyga, drąsiai galime teigti, yra stipriausia studentų lyga Europoje”, – sakė LSKL prezidentas. 

LSKL misija yra plati, svarbu ne tik pergalės, bet ir jauno žmogaus tobulėjimas visomis prasmėmis. 

„LSKL tikslai  sudaryti kuo geresnes sąlygas jauniems žmonėms mokytis ir sportuoti ir ir per krepšinį į universitetus pritraukti užsienyje gyvenančius jaunus žmones. Krepšinis universitetams – savotiška rinkodaros priemonė. Juk šioje srityje esame pavyzdys daugeliui pasaulio šalių“, – kalbėjo R. Cibauskas. 

Reikia pripažinti, kad Lietuvoje puikiai veikia krepšinio piramidė, kurios tarpinėje grandinėje itin svarbią vietą užima Lietuvos studentų krepšinio lyga (LSKL). 

„Juk mes glaudžiai bendradarbiaujame su kitomis lygomis – į savo lygą įtraukėme ir moksleivius, ir į Lietuvą studijuoti atvykusius užsienio šalių atstovus. Juk LSKL rungtyniauja tiek Lietuvos krepšinio lygos (LKL), tiek Nacionalinės krepšinio lygos (NKL), tiek Regionų krepšinio lygos (RKL), tiek Moksleivių krepšinio lygos (MKL) žaidėjai. Reikia pripažinti, kad LSKL sudarytomis sąlygomis skatina jaunus žmones rinktis mokslus ir žaisti krepšinį Lietuvoje. Juk Lietuvoje – aukštas krepšinio lygis, be to, LSKL kreipia didžiulį dėmesį ir į mokslus – gabiausieji studentai kasmet apdovanojami tūkstantinėmis stipendijomis, tuokiu būdu stabdydami talentingų žaidėjų emigraciją, - teigė R. Cibauskas. 

LSKL prezidentas pasidžiaugė, kad geriausią 20-ojo LSKL sezono dovaną padovanojo Lietuvos studentų krepšinio rinktinės nariai (treneris Tomas Masiulis), vasaros pabaigoje Taipėjuje (Taivane) tapę Universiados čempionais. 

“Geresnės dovanos tikėtis ir negalėjome. Tai tiesiog nuostabu. Ši pergalė atspindi kelerių metų nuoseklų darbą. Reikia tikėtis, kad per 20-ąjį LSKL sezoną netrūks malonių staigmenų ir įsimintinų dvikovų krepšinio aikštelėje. Visiems studentams norėčiau palinkėti siekti kuo didesnių aukštumų moksluose ir sporte. Didžiuojuosi sportininkų valia, charakteriu ir užsispyrimu. Jų atsidavimas krepšinio aikštelėje ir mokslo plotmėje – tikrai pastebimas ir vertinamas. Sportininkai, kurie sugeba būti lyderiais ir krepšinio aikštėje, ir universitete – puikūs pavyzdžiai mums visiems. Mane žavi studentų jaunatviškas užsispyrimas, per kraštus plūstanti energija bei nuoširdūs tikslų siekimai”, – teigė LSKL prezidentas R. Cibauskas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder