"Apelsinas" kviečia į "Body flex" studiją

"Apelsinas" kviečia į "Body flex" studiją

Atskleiskite dailios figūros ir puikios savijautos paslaptį vos per dvi savaites! Visiems, norintiems veiksmingai ir greitai padailinti kūno linijas, Klaipėdos sporto klubas "Apelsinas" rekomenduoja efektyviai liekninančios "Body flex" mankštos 10 dienų kursą.

"Body flex" studijos užsiėmimai prasidės nuo balandžio 28 dienos (pirmadienio).

"Body flex" - tai raumenų stangrinimas ir figūros formavimas, energijos kaupimas ir puikios savijautos paieškos. "Body flex" esmė - gilus diafragminis kvėpavimas, kuris derinamas su raumenų tempimo pratimais. "Body flex" metu deginami nereikalingi riebalai ir tuo pat metu tempiami ir stangrinami raumenys.

Gera savijauta neatsiejama nuo sveiko, t. y. neturinčio antsvorio, kūno. Kvėpavimo pratimai padeda suformuoti taisyklingą kvėpavimą, kuris padeda gydytis bronchitą, kosulį, astmą. Padidėjęs fizinis aktyvumas padeda išvengti depresijos, ramina nervų sistemą.

"Body flex" tinka visiems: tiek paaugliams, tiek moterims, tiek vyrams, nepriklausomai nuo to, koks yra Jūsų fizinis pasirengimas, kūno lankstumas, svoris ar kūno apimtys. Šiuos pratimus gali atlikti kiekvienas ir sėkmingai lieknėti arba tiesiog susigrąžinti ir palaikyti puikią savijautą! "Body flex" pratimai yra saugūs ir juos gali atlikti žmonės, turintys netgi sąnarių bei nugaros problemų. Dauguma žmonių, susidomėję šia mankšta, atsisveikino su tokiomis problemomis. "Body flex" - tai maksimalus rezultatas, išeikvojant minimaliai pastangų", - pabrėžia sporto klubo "Apelsinas" atstovai.

"Body flex" ypač padeda kovojant su celiulitu - juk tai viso labo tie patys riebalai, tik su medžiagų apykaitos šalutiniais produktais. Diafragminis kvėpavimas pagreitina kraujotaką, o specialūs tempimo pratimai nukreipia deguonies prisotintą kraują į problemines vietas ir padeda veiksmingai atsikratyti celiulito.

Daugybė žmonių man, Tatjanai Čunichinai, sakė: "Klausyk, aš norėčiau mankštintis. Bet iš tikrųjų negaliu, nes turiu sveikatos problemų." Suprantu, kaip tai gali būti sunku, bet turiu jums atsakymą. Nesvarbu, kad jums penkiasdešimt ir jūs niekada nesimankštinote. Nesvarbu, kad turite nugaros problemų. Daugybė mano programos dalyvių turėjo panašių problemų ir su visomis tomis problemomis pasiekė puikių rezultatų. Programa sudaryta taip, kad yra formuojamos grupės ir sportuoti pradedame palaipsniui: iš pradžių mokomės kvėpavimo, vėliau jį suderiname su pratimais ir palaipsniui didiname krūvį. "Body flex" tinka ir vyrams, ir moterims nuo 15 iki 85 metų. Visi žinome, kad mankšta tonizuoja širdį ir plaučius, aktyvina organizmą, suteikia daugiau energijos ir ilgina gyvenimą.

Tvirtai tikiu maksimaliais rezultatais mažiausiomis pastangomis. "Body flex" gali jums padėti. Tai mankštos pratimai, atkliekami stacionarioje pozicijoje, kuriuos galite atlikti tiesiog stovėdami arba sėdėdami. Tokia mankšta tonizuos širdį, plaučius ir raumenis aplink juos. Derindami izoterminius, izotoninius ir raumenų tempimo pratimus, sudeginsite kūno riebalus, tuo pat metu tonizuosite raumenis ir pagerinsite jų lankstumą. Žinoma, kaip ir imdamiesi bet kokios mankštos programos, prieš tai pasitarkite su savo šeimos gydytoju.

Įsidėmėkite! "Body flex" veikia moksliniu principu: deguonis oksiduoja riebalus. Sudarykite tam tikroje kūno vietoje įtampą ir kraujas suplūs į tą sritį pernešdamas didesnį kiekį deguonies. Deguonis yra gyvybiškai svarbus mūsų organizmui tonizuoti ir dėl daugelio kitų priežasčių. Labiau pagrįsti jau nebeįmanoma.

"Body flex" mankštos nauda:
sustangrės kūno oda;
sumažės kūno apimtys;
atsikratysite celiulito;
tapsite lankstesniais;
akivaizdžiai pagerės savijauta;
nebejausite nuovargio ar silpnumo jausmo;
atsikratysite galvos ar raumenų skausmo;
pagerinsite laikyseną.

Reklama

Raktažodžiai
Sidebar placeholder