Artūras Juškėnas apie šio vakaro rungtynes ir burtus
Artūras Juškėnas apie šio vakaro rungtynes ir burtus

Šiandien 19 val. Klaipėdos "Dragūnas" savo namų aikštelėje (Taikos pr. 61A) susitiks su Alytaus "Varsa-Stronglasu". Tai bus pirmosios klaipėdiečių oficialios šio sezono Lietuvos rankinio lygos (LRL) čempionato rungtynės.

Tiesa, net keturios Lietuvos komandos, tarp jų jau minėti alytiškiai ir klaipėdiečiai bei Vilniaus VHC "Šviesa" ir Kauno "Granitas-Karys", rungtyniaus ir atsinaujinusioje Baltijos rankinio lygoje.

Dėl to šių komandų tarpusavio rungtynių rezultatai bus įskaičiuojami ir Lietuvos, ir Baltijos šalių čempionatų turnyrinėse lentelėse.

Priminė saugumo instrukcijas

"Kausimės be praėjusį savaitgalį Vilniuje čiurnos traumą patyrusio Gyčio Šmantausko. Laiko atgauti jėgas ir kardinaliai pakeisti savo taktiką buvo labai mažai - nebus lengva, bet privalome kautis iš visų jėgų ir bandyti laimėti", - akcentavo "Dragūno" vyr. treneris Artūras Juškėnas.

Jis ragino rankinio sirgalius į šio vakaro rungtynes ateiti su veidą dengiančiomis kaukėmis ir laikytis saugių atstumų.

"Klube neturime labai daug darbuotojų, kad galėtų stovėti prie kiekvieno žmogaus, tad labai prašome supratimo ir palaikymo šiuo nelengvu mums visiems laikotarpiu", - A. Juškėnas ragino sirgalius būti sąmoningus.

Šią savaitę, sekmadienį, mūsų dar laukia rungtynės Vilniuje su Vilniaus VHC "Šviesa".

"Panašu, kad kelias savaites Gyčio Šmantausko neturėsime, tad privalome susikoncentruoti ir žaisti be jo. Galime ir be šio žaidėjo įveikti šias komandas, tiesiog reikia apie tai nemąstyti, o kautis, dėl pergalės atiduoti visas jėgas. Tiek dvikova su Alytumi, tiek su Vilniumi bus ir Lietuvos, ir Baltijos čempionato dvikovos. Taigi, dvejų rungtynių svarba - lyg ketverių. Palaikymas jaunimui - labai svarbus", - sakė "Dragūno" treneris.

Burtai - neparankūs

"Dragūną" EHF Europos rankinio taurės turnyre burtai suvedė su pajėgiu varžovu - Ryhimiahio "Cocks" rankininkais iš Suomijos.

"Tai blogiausiais variantas, koks iš galimų varžovų tik galėjo būti. Tai komanda, kuri trejus metus kovėsi Čempionų lygos turnyre ir tik dėl COVID-19 pandemijos praėjusį sezoną savo šalies čempionate dėl mažiau sužaistų rungtynių liko treti. Tik dėl to jie kaunasi EHF Europos rankinio taurės turnyre. Jų lygis - aukštesnis", - burtų traukimo situaciją "Vakarų ekspresui" nušvietė Klaipėdos "Dragūno" vyr. treneris Artūras Juškėnas.

Pirmasis EHF Europos rankinio taurės turnyro etapas numatytas lapkričio 14/15 dieną ir 21/22 dienomis. Pirmosios rungtynės turėtų vykti Suomijoje, antrosios - Klaipėdoje.

"Dar yra daug neaiškumų dėl koronaviruso pandemijos, negalime per daug planuotis ir iš anksto pirkti bilietus. Dar daug kas iki to laiko gali pasikeisti", - akcentavo A. Juškėnas.

EHF Europos rankinio taurės turnyre Kauno "Granitas-Karys" ginklus surems su Mosfelbairo "Afturelding" iš Islandijos, o Vilniaus VHC "Šviesos" varžove tapo švedų Ystado "IF Ystads" komanda.

Sidebar placeholder