Tai buvo pirmasis klaipėdiečių pralaimėjimas šiai Kauno ekipai per lig šiol A lygoje sužaistas šešiolika tarpusavio rungtynių. Viskam ateina pirmas kartas. Pirmasis šios nesėkmės signalas suskambo per šių ekipų susitikimą uostamiestyje Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės aštuntfinalyje. Primename, kad šias rungtynes kauniečiai laimėjo 3:1 (1:0).
Per šeštadienį vykusių rungtynių pirmąjį kėlinį abiejų komandų žaidėjai pasižymėjo netiksliais kamuolio perdavimais, o tolimi smūgiai į vartus vartininkams didelių rūpesčių nekėlė.
Vis dėlto kėliniui baigiantis aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį: 42 min. prie savo vartų apmaudžiai suklydo "Atlanto" vidurio gynėjas Martunas Abovianas, ir "Stumbro" žaidėjas Alseny Bahas pasinaudojo šia dovana - 1:0.
Svečiai po pertraukos suaktyvėjo ir greitai rezultatą išlygino. Tai efektingu tolimu smūgiu padarė "Atlanto" kapitonas Andrius Bartkus. Daugelio nuomone, tai vienas iš gražiausių šio sezono įvarčių Lietuvos A lygos čempionate.
Vis dėlto Klaipėdos klubas šia sėkme ilgai nesidžiaugė. Šešiasdešimt pirmąją minutę suklydo kitas "Atlanto" vidurio gynėjas Ruslanas Maruška, savo baudos aikštelėje neleistinai pargriovęs "Stumbro" žaidėją brazilą Marcosą Juniorą. Suprantama, teisėjas paskyrė baudinį, kurį realizavo pats Marcosas. Beje, tai buvo jau aštuntasis šio futbolininko įvartis čempionate.
Po praleisto įvarčio atlantiečiai suaktyvėjo, bet pabėgti nuo jau dvylikto pralaimėjimo čempionate jie neįstengė.
"Atlante" debiutavo dar vienas futbolininkas iš Ukrainos Bohdanas Mytsykas. Šis dvidešimtmetis žaidėjas Kaune rungtyniavo dešinio gynėjo pozicijoje.
"Stumbras" per 22 rungtynes susikrovė 34 taškų kraitį ir turnyrinėje lentelėje pakilo į trečiąją vietą, o "Atlantas" per tiek pat susitikimų surinko 22 taškus bei yra šeštas.
"Atlantas" Kaune rungtyniavo tokios sudėties: Davidas Smugas, Gustas Gumbaravičius (nuo 75 min. - Bohdanas Mytsykas), Andrius Bartkus (kapitonas), Marius Papšys (nuo 82 - Deividas Šiuša), Omaras Diarra, Martunas Abovianas (90 min. įspėtas), Dovydas Norvilas, Jurijus Zakharkivas, Ruslanas Maruška, Bruno Mauricio Lemiečevskis Melessi ir Deividas Lukošius.
Šiandien "Atlanto" futbolininkai dar kartą vyks į Kauną, kur varžysis su penktoje vietoje esančiu "Kauno Žalgiriu" (27 tšk., 23 rungt.). Tai bus jau aštuntosios atlantiečių rungtynės šį mėnesį.
Algimantas Briaunys, Atlanto vyr. treneris:
Pralaimėjome dėl šiurkšių klaidų gynyboje. Nieko nepadarysi, "Atlantas" šiuo metu yra tarsi Kalėdų Senelis, dalinantis taškus kitoms komandoms. Nepaisant to, mūsų klubo tikslas - patekti į šešetuką - nesikeičia.
Rašyti komentarą