"Atlantas" rungtynes baigė be vieno žaidėjo

Klaipėdos "Atlanto" futbolininkai Lietuvos futbolo federacijos I lygos čempionate patyrė vienuoliktąją nesėkmę - išvykoje 0:1 (0:0) nusileido Kėdainių "Nevėžio" ekipai.

Atlantiečiai turėjo progų pasižymėti, tačiau vienintelį įvartį 70 minutę pelnė "Nevėžio" veteranas Darius Maciulevičius.

Tiesa, "Atlanto" futbolininkai didžiąją antrojo kėlinio dalį rungtyniauvo ne pilnos sudėties - 55 min. už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Karolis Atutis.

"Atlantas" po šios nesėkmės tarp 10 LFF I lygos ekipų turnyrinėje lentelėje nusirito į devintąją poziciją. Atlantiečiai turi 18 taškų (4 pergalės, 6 lygiosios ir 11 pralaimėjimų).

Mūsiškiai paskutinėje pozicijoje esančią Lietuvos U-19 rinktinę lenkia penkiais taškais.
Kėdainių "Nevėžis", turintis 33 taškus, turnyrinėje lentelėje žengia ketvirtas.

Artimiausias rungtynes "Atlantas" žais rugsėjo 25 dieną Klaipėdoje su Alytaus "Alyčiu".

Kitose LFF I lygos rungtynėse tarp dviejų Alytaus ekipų "Alyčio" ir "Vidzgirio" dvikova baigėsi lygiosiomis - 2:2.

"Šilutė" namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Kėdainių "Lifosa", Lietuvos U-19 rinktinė 2:1 nugalėjo Kretingos "Miniją", Jonavos "Lietava" namuose 0:1 nusileido FBK "Kaunui".