Badmintonininko Kęstučio Navicko labdaros turnyre jėgas išbandė rekordinis skaičius žmonių
Badmintonininko Kęstučio Navicko labdaros turnyre jėgas išbandė rekordinis skaičius žmonių

Geriausio Lietuvos badmintonininko Kęstučio Navicko iniciatyva šeštadienį vyko labdaringas turnyras, skirtas vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis paremti.

SEB arenoje plunksniuką šį kartą gainiojo netikėtas skaičius entuziastų - jų atvyko net 124.

Renginyje netrūko ir žinomų žmonių. Tarp norinčių prisidėti prie šios kilnios iniciatyvos buvo radistas Jonas Nainys, krepšininkas Steponas Babrauskas, žurnalistai Edmundas Jakilaitis bei Vlada Musvydaitė, aktorius Giedrius Savickas, keliautojas Martynas Starkus ir daug kitų.

Turnyro organizatorius Kęstutis Navickas džiaugėsi pavykusiu renginiu - šiais metais buvo surinkta 1300 eurų, kurie bus skirti sergančių vaikų norams išpildyti.

"Ši diena buvo tikrai puiki. Tokio didžiulio kiekio entuziastų net nesitikėjau. Be galo džiaugiuosi, jog žmonės nepamiršta ir atvyksta, noriu jiems labai padėkoti. Atsižvelgiant į tai, jog praeitais metais čia dalyvavo 76 žmonės, o šiemet net 124, darau išvadą, kad ne tik atsiranda vis daugiau norinčiųjų padėti, bet ir populiarėja badmintonas. Nuostabu ir tai, kad surinkome beveik dvigubai daugiau lėšų negu praeitais metais, skirtų vaikučių svajonėms išpildyti", - šypsojosi K. Navickas.

Visi 124 dalyviai kovojo poromis ir buvo suskirstyti į tris grupes: pradedančiųjų, pažengusiųjų ir žinomų žmonių.

Pradedančiųjų grupėje, kurioje galėjo žaisti ir vyrai, ir moterys nugalėjo Aleksandro Mingailiovo ir Vitalijaus Šolunovo pora.

Žymių žmonių grupėje taisyklės buvo tokios pačios kaip ir pradedančiųjų. Čia sau lygių neturėjo Gintauto Vileitos bei raketės laisvalaikiu iš rankų nepaleidžiančio Giedriaus Savicko duetas.

Pažengusiųjų grupėje vyrai ir moterys kovojo atskirai. Moterų grupėje triumfavo Erikos Noreikaitės bei Indrės Starevičiūtės, vyrų - Povilo Bartušio ir Dovydo Razo, o mišrioje Pauliaus Geležiūno ir Indrės Starevičiūtės poros.

Sidebar placeholder