Baidarių sporte Klaipėdos pareigūnai nepralenkiami

Baidarių sporte Klaipėdos pareigūnai nepralenkiami

Prieš mėnesį Klaipėdos apskrities VPK areštinės viršininkas Sigitas Bulovas laimėjo sidabrą tarptautiniame 100 km irklavimo maratone Estijoje.

Kolegos jam linkėjo sėkmingų ateities maratonų. Praėjusį savaitgalį  linkėjimai išsipildė Minijos upėje, tik fortūna aplankė jau ne vieną, o mūsų pareigūnus: S. Bulovas, Personalo skyriaus vyresnysis specialistas Justas Vaičiulis ir Kelių policijos biuro Administracinės veiklos poskyrio viršininkas Ramūnas Šideikis baidarių irklavimo maratone "Minija-2010“ laimėjo 1-ąją vietą.

Jie visi sudarė Klaipėdos policijos komandą "Angelai sargai“ ir po sėkmingos pergalės į Vyriausiąjį policijos komisariatą pargabeno varžybų taurę bei pasipuošė medaliais.

Pasak S. Bulovo, labai įtempta kova vyko tarp Klaipėdos ir Kauno komandų. Nedaug - 3 su puse minutės - tetrūko, kad kauniečiai paveržtų pergalę iš Klaipėdos policininkų. Tačiau paskutinysis irklavęs J. Vaičiulis nenusileido ir į finišą baidare atsiyrė pirmasis iš 9 komandų. 91 km atstumą mūsų pareigūnai nuplaukė per 7 val. 29 min ir 9 s.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder