Belgrado "partizanai" šaudė tuščiais šoviniais

Belgrado "partizanai" šaudė tuščiais šoviniais

Gana sėkmingai UEFA Europos lygos turnyro II kvalifikacinio etapo pirmąsias rungtynes sužaidė abu Lietuvos futbolo klubai - "Trakai" ir Vilniaus "Žalgiris".

Nors bronziniai Lietuvos čempionato prizininkai "Trakų" futbolininkai Belgrado pragare ir pralaimėjo 0:1 (0:0) vietos "Partizan" klubui iš Serbijos, bet turi gerų šansų atsirevanšuoti varžovams per atsakomąsias rungtynes Vilniuje rugpjūčio antrąją bei patekti į kitą etapą.

Panašu, kad Belgrado "partizanai" į Trakų ekipos vartus šaudė tuščiais šoviniais. Serbijos futbolininkai daug atakavo, bet įvarčio į "Trakų" vartus taip ir neįmušė - įsimušė patys trakiškiai. Aikštės šeimininkai 57 minutę kėlė kampinį, ir kamuolys, nuslydęs nuo "Trakų" gynėjo Justino Januševskio galvos įskriejo į vartus - 0:1.

Beveik visą antrąjį kėlinį "Trakai" Belgrade rungtyniavo be vieno žaidėjo - 53 min. už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Modestas Vorobjovas.

O štai šalies vicečempionai Vilniaus "Žalgirio" futbolininkai šio Europos turnyro II etapo pirmose rungtynėse namie rezultatu 1:0 (0:0) nugalėjo "Vaduz" ekipą iš Lichtenšteino.

Pergalingą įvartį 86-ąją min. įmušė rumunas Liviu Antalis.

Atsakomąsias rungtynes žalgiriečiai žais rugpjūčio 2 dieną Lichtenšteine.

Sidebar placeholder