Boulingo turnyruose varžosi ir šešiamečiai

Boulingo klube "Smūgis" įvyko vaikų turnyras "Smūgio taurė", dėl nugalėtojo vardo varžėsi aštuoniolika jaunųjų sportininkų.

Jauniausias iš jų - Aigaras Vaitkus, kuriam - vos šešeri. Tačiau mažiausiasis dalyvis tikrai nežaidė prasčiausiai ir užėmė 10-ąją vietą.

Nugalėtoju tapo Gytis Budinas, per vieną partiją surinkęs 191 tašką. Jis ir laimėjo "Smūgio" taurę. Antroji vieta atiteko Timur Cyvaniuk, trečią vietą užėmė Ernestas Vaitkus, už jo sekė Konstantin Nosov, Agnė Venckutė ir Ignas Pitrėnas. Visi dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų prizais.

Beje, turnyro komisaro pareigas ėjo Lietuvos boulingo jaunių rinktinės narys, šių metų šalies vicečempionas 15-metis Artūras Perminas. Staigiai ne tik į Klaipėdos, bet ir Lietuvos boulingo aukštumas iškilęs vaikinas klube kartą per savaitę jau rengia treniruotes jauniesiems boulingo mėgėjams.