"Dangės regatoje" aptars irklavimo sezoną
"Dangės regatoje" aptars irklavimo sezoną

Klaipėdos irklavimo centro irkluotojai ir treneriai dar prieš kelias dienas skynė laurus Lenkijoje vykusioje tarptautinėje aštuonviečių valčių regatoje, o šį savaitgalį - šeštadienį ir sekmadienį - irklavimo sezoną pabaigs Dangės upėje, ties burlaiviu "Meridianas", vyksiančioje 51-oje "Dangės regatoje".

Regatoje dalyvaus visų irkluojančių Lietuvos miestų ir klubų sportininkai, taip pat atvyks irkluotojai iš Latvijos, Estijos, Ukrainos, Rusijos ir Vokietijos.

Atvyksta elitas

Šeštadienį ties burlaiviu "Meridianas" varžybų atidarymas ir dalyvių paradas - 10.45 val. Varžybų pradžia - 11 val.

Šeštadienį sportininkai startuos Dangės upėje 3000 metrų distancijoje vienvietėmis ir dvivietėmis valtimis.

Irklavimo meistrai (veteranai) startuos keturvietėmis su vairininku valtimis 1000 metrų distancijoje.

Sekmadienį varžybos vyks aštuonvietėmis valtimis 500 metrų distancijoje. Varžybų pradžia - 11 val. Finišas - ties burlaiviu "Meridianas".

Šiemet regatoje lenktyniaus ne tik Klaipėdos lyderiai, bet ir Lietuvos elito sportininkai. Tarp kurių - olimpinių žaidynių prizininkai bei pasaulio čempionatų prizininkai - Mindaugas Griškonis, Rolandas Maščinskas, Aurimas Adomavičius, Žygimantas Gališanskis ir Dominykas Jančionis.

"Tarptautinės" Dangės regatos organizatoriai - visuomeninė organizacija Klaipėdos irklavimo klubas ir Klaipėdos irklavimo centras.

PARODĖ PAVYZDĮ. Lietuvos irklavimo treneriai, tarp kurių buvo ir klaipėdiečiai, auklėtiniams įrodė, kad dar turi parako - iškovota pirmoji vieta.

Organizatoriai ruošiasi sutikti atstovus iš kaimyninių šalių federacijų.

Regatos metu bus aptariami klaipėdiečių pasiekti sezono rezultatai, padėkojama rėmėjams už paramą ir bendradarbiavimą.

Lenkijoje - auksas ir sidabras

Prieš porą savaičių klaipėdiečiai skynė laurus Lenkijos mieste Bydgoščyje vykusioje tarptautinėje aštuonviečių valčių regatoje.

Į Lenkiją šiemet išvyko ir Klaipėdos irklavimo centro sukomplektuota jaunių aštuonvietės įgula: Adelaras Galdikas, Deimantas Romeris, Michail Volosenko, Aronas Nagys, Vilius Kundrotas, Vilius Grikpėdis, Benas Volkovas, Ramūnas Razma ir vairininkas Povilas Rubinas. Vaikinai, treniruojami trenerio Tado Katlioriaus, atsakingai ruošėsi šiam startui ir rezultatai kalba patys už save - tarp dešimties komandų klaipėdiečiai iškovojo sidabro medalius, nuo nugalėtojų atsilikę vos per porą yrių.

Dar geriau sekėsi Klaipėdos irklavimo centro treneriams Vygantui Viršilui, Valdui Varašinskui, Tadui Katlioriui, kurie startavo irklavimo meistrų sukomplektuotoje Lietuvos rinktinės įguloje iškovojo aukso medalius.

Tikėtina, kad šį savaitgalį ir "Dangės regatoje" klaipėdiečiai spindės pirmu ryškumu.

Sidebar placeholder