"Devils" su Dainiumi Zubrumi pralaimėjo po pratęsimo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate antradienį "New Jersey Devils" komanda, kuriai atstovauja puolėjas Dainius Zubrus, namuose po pratęsimo 3:4 (1:1, 1:0, 1:2; 0:1) nusileido "New York Rangers" ledo ritulininkams.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 2 min. 42 sek., įmušė "Rangers" žaidėjas Kevinas Kleinas.

Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Krisas Kreideris (Chris Kreider, 8 min.), Krisas Miuleris (Chris Mueller, 50) ir Rikas Nešas (Rick Nash, 55).

"Devils" ekipai įvarčius pelnė Jaromiras Jagras (14), Adamas Henrikas (Adam Henrique, 35) ir Džonas Merilas (Jon Merrill, 41).

12 min. 38 sek. žaidęs D. Zubrus du kartus metė į vartus.

"Devils" komanda, po šešerių rungtynių turinti 7 taškus, Rytų konferencijoje užima devintąją vietą, o 'Rangers" ekipa su 8 taškais po 7 mačų žengia septinta.

Antradienio rungtynių rezultatai.

"New Jersey Devils" - "New York Rangers" 3:4, po pratęsimo (1:1, 1:0, 1:2; 0:1)

"Boston Bruins" - "San Jose Sharks" 5:3 (1:1, 1:2, 3:0)

"New York Islanders" - "Toronto Maple Leafs" 2:5 (2:1, 0:4, 0:0)

"Montreal Canadiens" - "Detroit Red Wings" 2:1, po pratęsimo (0:0, 0:1, 1:0; 1:0)

"Nashville Predators" - "Arizona Coyotes" 4:3, po bulitų (1:1, 1:1, 1:1; 0:0; 1:0)

"Winnipeg Jets" - "Carolina Hurricanes" 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)

"Chicago Blackhawks" - "Philadelphia Flyers" 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)

"Dallas Stars" - "Vancouver Canucks" 6:3 (3:0, 3:2, 0:1)

"Colorado Avalanche" - "Florida Panthers" 3:4, po pratęsimo (0:2, 3:1, 0:0; 0:1)

"Calgary Flames" - "Tampa Bay Lightning" 1:2, po pratęsimo (0:0, 0:0, 1:1; 0:1).