Domanto Sabonio debiutas NBA: pralaimėjo "Real"

Pirmadienį Madride (Ispanija) sužaistose draugiškose krepšinio rungtynėse Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) "Oklahoma City Thunder" klubas, kuriam atstovauja Domantas Sabonis, po pratęsimo 137:142 (35:22, 30:28, 30:37, 31:39, 11:16) pralaimėjo Madrido "Real" (Ispanija) ekipai su Jonu Mačiuliu.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti mažiau nei 10 sek., "Thunder" pirmavo 126:121, bet tuomet Domantas Sabonis prasižengė prieš iš toli atakavusį Andresą Nosionį (Andres Nocioni), pastarasis pataikė du baudų metimus, o po netikslaus trečiojo kamuolį atsikovojo "Real" krepšininkai, o Serchijus Liuljas (Sergio Llull) išlygino rezultatą. Pratęsime sėkmė lydėjo Madrido komandą.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė Džeisis Kerolas (Jaycee Carroll), 22 - Sergio Llull (9 rez. perd.), 19 - Otelas Hanteris (Othello Hunter), po 16 - Trėjus Tompkinsas (Trey Tompkins) ir A. Nosionis.

J. Mačiulis per 15 min. surinko 6 taškus (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 1/2, baudos 3/4), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 1 kartą prasižengė.

"Thunder" gretose 34 taškus surinko Viktoras Oladipas (Victor Oladipo), 29 - Enesas Kanteras (10 atk. kam.), 18 - Raselas Vestbrukas (Russell Westbrook).

NBA ekipoje debiutavęs D. Sabonis per 29 min. pelnė 7 taškus (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 1/2), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 kartą ir išnaudojo 6 asmeninių pražangų limitą.