"Džiugo" skriaudėjas - Marius Papšys

Klaipėdos "Atlanto" futbolininkai pateko į 2016 m. Lietuvos futbolo federacijos taurės pusfinalį. Jie šeštadienį ketvirtfinalio rungtynėse Telšiuose rezultatu 2:1 (1:0) nugalėjo pirmosiosios lygos vidutiniokę "Džiugo" komandą.

Per visas rungtynes žaidybinę persvarą turėjo klaipėdiečiai, bet pirmąjį įvartį jie pelnė tik baigiantis pirmajam kėliniui. 43 minutę aikštės šeimininkai savo baudos aikštelės prieigose pažeidė taisykles prieš Marių Papšį. Pastarasis savo firminiu baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į "Džiugo" vartus - 1:0.

Atrodė, kad "Atlantas" nors ir kukliu rezultatu iškovos pergalę be didelių intrigų. Tačiau likus iki susitikimo pabaigos dešimčiai minučių telšiškiai suaktyvėjo. Pirmasis pavojingas signalas prie uostamiesčio ekipos vartų nuskambėjo 81 minutę, kuomet kamuolį šalia virpsto pasiuntė buvęs atlantietis Rokas Petrikas.

Praslinkus dar dviem minutėms rezultatas tapo lygus. Išlyginamąjį įvartį pelnė rezultatyviausias "Džiugo" žaidėjas Vaidas Viktoravičius - 1:1.

Per teisėjo pridėtą laiką (93 min.) klaipėdiečiai surengė rezultatyvią ataką, pasibaigusią dar vienu Mariaus Papšio įvarčiu - 2:1.

Telšiuose "Atlantas" žaidė tokios sudėties: Marius Adamonis, Markas Beneta (nuo 56 min. - Andrius Jokšas), Kazimieras Gnedojus, Vytas Gašpuitis, Rolandas Baravykas, Andrius Bartkus (kapitonas), Ovidijus Verbickas (80 min. įspėtas), Marius Papšys, Abdoulas Sylla, Domantas Šimkus (nuo 76 min. - Skirmantas Rakauskas, 87 min. įspėtas), Rokas Gedminas (nuo 68 min. - Donatas Kazlauskas).

Kitos šeštadienį vykusios rungtynės baigėsi tokiais rezultatais: Marijampolės "Švyturys" - Marijampolės "Sūduva" 1:10 (1:7), Kėdainių "Nevėžis" - Kauno "Stumbras" 0:3 (0:1), SSPS "Radviliškis" - Vilniaus "Žalgiris" 0:7 (0:6).

Į pusfinalį patekusius "Atlanto", "Sūduvos", "Stumbro" ir "Žalgirio" klubus burtai suporuos rugsėjo pradžioje.

Pusfinalio susitikimai vyks rugsėjo 10 arba 11 dienomis.