Estijoje - Klaipėdos bėgikų pergalės

Estijos Pernu mieste vyko tarptautinės lengvosios atletikos varžybos, kuriose pirmąsias vietas iškovojo du Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos atstovai - Benediktas Mickus ir Deividas Davydovas.

Abu jie - trenerio Mindaugo Krakio auklėtiniai.

Deividas neturėjo lygių jaunių 600 m bėgimo rungtyje. Jis atkarpą įveikė per 1 min. 30,35 sek. ir užfiksavo savo asmeninį rekordą.

Benediktas triumfavo 800 m bėgimo varžybose - 1 min. 51,74 sek. Klaipėdietis finišo tiesiojoje aštuoniomis šimtosiomis sekundės įveikė sportininką iš Baltarusijos Artiomą Kalačiovą.

PASIEKĖ ASMENINĮ REKORDĄ. Deividas Davydovas sužibėjo jaunių 600 m bėgimo rungtyje.

B. Mickus prieš kelias dienas žibėjo ir sostinėje Minske vykusiose Michailo Želobovskio atminimo varžybose. Tuomet jis 800 m įveikė šiek tiek lėčiau - per 1 min. 52,02 sek. ir iškovojo trečiąją vietą. Nugalėjo bėgikas iš Baltarusijos Janas Sloma - 1 min. 51,19 sek.

B. Mickus ir D. Davydovas atstovauja Klaipėdos lengvosios atletikos sporto klubui "Nikė".