Europos futbolo lygos šešioliktfinalyje - įspūdingos "Borussia" ir "Celta" pergalės

Europos futbolo lygos atsakomosiose šešioliktfinalio rungtynėse ketvirtadienį Menchengladbacho "Borussia" (Vokietija) klubas išvykoje 4:2 (1:2) nugalėjo "Fiorentina" (Italija) ekipą ir pateko į kitą etapą.

Svečiai pirmajame kėlinyje atsiliko 0:2, bet net tris įvarčius iš eilė pelnęs Larsas Stindlas (44, 47, 56 min.) išvedė "Borussia" į priekį, o galutinį tašką 60-ąją min. padėjo Andresas Kristensenas (Andreas Chistensenas).

Pirmąsias rungtynes "Fiorentina" laimėjo mažesniu skirtumu - 1:0.

Vigo "Celta" (Ispanija) ekipa išvykoje po pratęsimo 2:0 (0:0) nugalėjo Donecko "Šachtar" (Ukraina) klubą.

Antrajame kėlinyje per teisėjo pridėtą laiką (90+1 min.) 11 m baudinį realizavęs Jagas Aspas (Iago Aspas) išvedė svečiu į priekį ir privertė abi komandas žais pratęsimą, nes pirmąsias rungtynes "Šachtar" laimėjo 1:0. Pergalingą įvartį pratęsime pelnė Gustavas Kabralas (Gustavo Cabral, 108)

"Gent" (Belgija) klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su "Tottenham Hotspur" (Anglija) ekipa ir pateko į kitą etapą, nes pirmąsias rungtynes laimėjo 1:0. Nikosijos "Apoel" (Kipras) futbolininkai savo aikštėje 2:0 (0:0) įveikė Bilbao "Athletic" (Ispanija) ekipą ir taip pat žengė į aštuntfinalį. Pirmąjį susitikimą "Apoel" pralaimėjo mažesniu skirtumu (2:3).

Į aštuntfinalį taip pat pateko "Kobenhavn" (Danija), "Rostov" (Rusija), Pirėjo "Olympiacos" (Graikija), Liono "Olympique" (Prancūzija), "Genk" (Belgija), "AS Roma" (Italija), Briuselio "Anderlecht" (Belgija), Stambulo "Besiktas" (Turkija) ir Amsterdamo "Ajax" (Olandija) klubai.

Ketvirtadienį vykusių atsakomųjų šešioliktfinalio rungtynių rezultatai (žvaigždute pažymėtos komandos pateko į kitą etapą).

*"Kobenhavn" (Danija) - Razgrado "Ludogorets" (Bulgarija) 0:0. I rungtynės - 2:1.

Donecko "Šachtar" (Ukraina) - *Vigo "Celta" (Ispanija) 0:2 (0:0), po pratęsimo. Iago Aspas (90+1), Gustavo Cabral (108). I - 1:0.

Prahos "Sparta" (Čekija) - *"Rostov" (Rusija) 1:1 (0:1). Viačeslav Karavajev (84); Dmitri Poloz (13). Pašalintas - Costa ("Sparta", 67). I - 0:4.

Ankaros "Osmanlispor" (Turkija) - *Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) 0:3 (0:0). Karim Ansarifard (47 ir 86), Tarik Elyounoussi (70). I - 0:0.

"Fiorentina" (Italija) - *Menchenglandbacho "Borussia" (Vokietija) 2:4 (2:1). Nikola Kalinič (16), Borja Valero (29); Lars Stindl (44 - iš 11 m, 47, 55), Andreas Christensen (60). I - 1:0.

*Liono "Olympique" (Prancūzija) - Alkmaro AZ (Olandija) 7:1 (4:1). Nabil Fekir (5, 27, 78), Maxwel Cornet (17), Sergi Darder (34), Houssem Aouar (87), Mouctar Diakhabu (89); Levi Garcia (26). I - 4:1.

*"Genk" (Belgija) - Džurdžu "Astra" (Rumunija) 1:0 (0:0). Alejandro Pozuelo (67). I - 2:2.

"Tottenham Hotspur" (Anglija) - *"Gent" (Belgija) 2:2 (1:1). Christian Eriksen (10), Victor Wanyama (61); Harry Kane (20 - į savo vartus), Jeremy Perbet (82). Pašalintas - Dele Alli ("Tottenham Hotspur", 40). I - 0:1.

*Nikosijos "Apoel" (Kipras) - Bilbao "Athletic" (Ispanija) 2:0 (0:0). Piero Sotiriou (46), Yannis Gianniotas (54 - iš 11 m). Pašalinti - P. Sotiriou (46), Ander Iturraspe ("Athletic", 90). I - 2:3.

*"AS Roma" (Italija) - "Villarreal" (Ispanija) 0:1 (0:1). Rafael Borre (15). Pašalintas - Antonio "Rudiger" ("AS Roma", 81). I - 4:0.

Sankt Peterburgo "Zenit" (Rusija) - *Briuselio "Anderlecht" (Belgija) 3:1 (1:0). Giuliano (24, 78), Artiom Džiuba (72); Isaac Kiese Thelin (90). I - 0:2.

*Stambulo "Besiktas" (Turkija) - Beer Ševos "Hapoel" (Izraelis) 2:1 (1:0). Vincent Aboubakar (17), Cenk Tosun (87); Anthony Nwakaeme (64). I - 3:1.

*Amsterdamo "Ajax" (Olandija) - Varšuvos "Legia" (Lenkija) 1:0 (0:0). Nick Viergever (49). I - 0:0.