Eventui Gužauskui - metų geriausiojo titulas

Eventui Gužauskui - metų geriausiojo titulas

Lietuvos kiokušin karatė federacijos (LKKF) rinkimuose geriausio 2020 metų kovotojo vardas atiteko Eventui Gužauskui iš Klaipėdos "Shodan" klubo.

Vladimiro Silvaško ir Luko Kubiliaus auklėtinis 2020-aisiais tapo vieninteliu lietuviu vyru, spėjusiu savo laimėjimų sąrašą papildyti Europos čempiono titulu - laimėjo Belgijoje vykusį pilno kontakto karatė klubų čempionatą.

"Įvertinimas - malonus, smagu, kad buvau pripažintas geriausiu metų kovotoju. Tik gaila, kad kovų ir pergalių pernai buvo labai mažai. Kita vertus, verta džiaugtis, kad iš viso spėjau kažkur jėgas išbandyti, - nusišypsojo E. Gužauskas. - Tikiuosi, kad 2021-ieji bus kitokie. Jau savaitgalį vyks Lietuvos čempionatas, vėliau, tikiu, įvyks Europos čempionatas, tikimės dalyvauti ir pasaulio čempionate Japonijoje, dėl kurio kol kas yra daug nežinios."

E. Gužauskas per savo karjerą jau spėjo iškovoti ne vieną skambų titulą. Jis yra daugkartinis Europos ir Lietuvos čempionas.

Tarp moterų geriausia pripažinta Brigita Gustaitytė iš Vilniaus "Budoros" (treneris - Donatas Imbras) klubo.

Geriausio metų trenerio vardą šį kartą pelnė V. Silvaško (Akmenės "Energija"), o produktyviausio - Paulius Klapatauskas (Vilniaus "Saulės ženklas").

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder